Homelite nebo Partner



Stránky: 1,  2   
host - 34.50 (?) 
28.4.2008 21:44, zobrazeno: 11135x

Dobrý den, co říkáte na Homelite CSP 4016 a na Partner 421?Výkon těchto pil je srovnatelný.Cenově je to také na stejné úrovni.Kterou by jste mi doporučili?Která je kvalitnější?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 28.4.2008 22:21

Bývávalo, že Homelitky byly držáky, kvalitně provedené. Teď bych ji nedoporučil. Partner měl kdysi i profi pily, nyní je to v technice podprůměr a snad na sem tam nějaké menší řezání - je to vhodnější volba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.50 (?), 29.4.2008 14:03

Takže raději tu Partner?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.168 (?), 29.4.2008 14:09

Z těhle dvou určitě. Ale nečekejte od toho zázraky ;-) Je třeba správná údržba, ostrý řetěz, nepřetěžovat (hlavně v horku), nepřetahovat šrouby atd., pak to bude použitelné. Jinak půjde rychle do kytek..   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 47.208 (?), 9.11.2008 18:14

Dobry den, poradte nam o vysvetleni mam motorovou pilu Homelite 4818 rok me normalne rezala a od te doby nechce nastartovat vymenil jsem svicku a ta me normalne sla jen jen pul hodiny a pak uz nesla koupil dalsi svicku a stejne nechce bylo slyset ze chce chytnou myslite ze muze byt ucpany nekde nadrzi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 44.138 (?), 9.11.2008 20:42
Pane 47.208, na takto formulovaný dotaz by vám dovedl správně odpovědět snad pouze jasnovidec. Zkuste odpovědět na tyto otázky. 1/ Když jste namotoval novou svíčku a pila jela pouze půl hodiny, jak jel volnoběh - jel nrmálně v nízkých otáčkách, nebo byly vyšší? 2/ Když jste namontoval další novou svíčku a pila jako by chtěla chytnout, jaká byla svíčka po vyšroubování (myslím elektrody svíčky) - suché nebo mokré? 3/ Dává svíčka jiskru? a pokud ano, jakou má jiskra barvu? Je do bleděmodra, nebo do oranžova? 4/ Máte v pile čerstvě namíchanou směs?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 47.208 (?), 9.11.2008 22:39

Dobry den prvni original ta svicka je RCJTY ta uz nedava jiskry doporucoval v obchode znackova firma Jonsered tam me doporucoval Champion to jen pul hodiny ta sla, volnobezne nizsi ani vyssi proste jak ma byt dosel jsem druhou pro svicku do Stihl a doporucil me bosch a zapalovani jdou normalne a ma bledemodrou a zjistil jsem ze byla mokra svicka, smichani benzin mam asi 3 nedele podle navodu, pred chvili jsem rozebral vyfuk a byla moc mokra od benzinu, zkousel jsem bez vyfuku nastartovat ta me chytla a bezela dal musel jsem hned vypnout protoze delalo rachot pak podruhe uz neslo nevim co s tim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.138 (?), 9.11.2008 23:15
Jaká je komprese? Dá se to zjistit i laicky. Svíčka je našroubovaná v pile. Polož pilu normálně na zem. Chytni ji POUZE za startovací rukověť co je na konci špagátu a zdvihni ji asi metr nad zem. Pila se bude snažit sjet po špagátu dolů vlastní vahou. Pozoruj, zda se bude "hompat na kompresi", nebo po špagátě sjede lehce dolů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 47.208 (?), 9.11.2008 23:48

Zkousel jsem znova tak jak jste uvedli na kratko chce rozjet a nechyta a svicka je mokra? co myslite o vyfuk ma to vliv ze je ucpana anebo smes od benzinu? tak jsem radsi vylil od nadrze benzin necham to uschnout a zkusim az zitra dolej novy benzin co mam ulozenou smesi jestli to pomuze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 47.208 (?), 9.11.2008 23:50

jeste jsem zapomel naspat jak jsem startoval bylo to citit ze na konci chvili to klouze

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Traverzy IPE5:28
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika