Dolmar PS-35C X Husqvarna 236 X Solo 643IP



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 191.186 (?) 
25.2.2014 16:37
Pán zřejmě chce odkazy na závady jiných pil, toto vlákno by na to nestačilo. Závada se stane na každé pile, pokud je pila často používána, stane tak většinou v záruce a tím je u značkových pil zajištěna bezplatná oprava. Když je pila zakoupena, jako úloženka, je použita 1x na přípravu paliva a potom celý rok leží, tak se možná závada projeví později, a také vzniknou závady způsobené dlouhodobým nesprávným skladováním. To ale nemá vliv na kvalitu pil v dotazu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 166.213 (?), 10.12.2014 22:01
Ja Mam ps 32c vinikajuci stroj, mal som ps 45 bol som snou aj v lese, vinikajuci stroj.8 rokou bes problemou a stale funguje.Jednoduchi stroj.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.145 (?), 3.10.2015 20:53
A já mám rok Dolmar PS 35 C. Taky mohu napsat vynikající stroj. A levné náhradní díly. Pila mi spadla a praskl boční kryt lišty. Chystal jsem se na několik set a vono 80 korun. Fakt jednoduchý a výborný stroj. A filtru se nebojte, za rok je jak nový a pere se pěkně. Za ty prachy bomba starty a bez smradu. Mám fotky a kdyžtak odpovím na cokoliv o PS35C.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 192.20 (?), 25.2.2014 19:07

Dobrý večer!

Takéto absolutné hodnotenia motorových píl sa na tomto fóre opakujú dosť často a dovolím si tvrdiť, že sú trochu vytrhnuté z reality.Nedávno som na interne čítal "  Hodnotenie spoľahlivosti osobných motorových aut v prevázke po niekoľkých rokoch".Už niekoľko rokov medzi najspoľahlivejšie nepatria tie najdrahšie. Na odľahčenie do značnej miery to platí aj u motorových píl.

Ja osobne sa prikláňam k Dolmaru nakoľko už niekoľko rokov používam PS 420 a PS 7900 a absolutná spojnosť.Ale aj v tomto prípade záleží na šťastí ako pri všetko a nehaním pritom ostatné značky!

Šťastnú voľbu! T.P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.251 (?), 25.2.2014 20:13

Už jsem byl rozhodnut pro Dolmar PS 420, ale dnes jsem dostal výhodnou nabídku na Husqvarnu 440, tak mám nové dilema.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.186 (?), 25.2.2014 20:28
Na dilema to podle mě není, hq 440 je výkonově na úrovni 350 SC, nemá regulaci olejového čerpadla a prohlédněte si řetězové kolo, u 440 je za spojkou, sám si je snadno nevyměníte, u 420 a další typy dolmar mají řetězové kolo otočené ven, je to výhoda pro údržbu, výměnu, montáž řezné soupravy i pro vyproštění sevřené pily. Stejnou konstrukci, řetězové kolo ven, má MS 211 a Solo 643ip.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.186 (?), 25.2.2014 20:35
P.S. Nezanedbatelná je znatelně nižší hlučnost 420, a nižší spotřeba, i když na palivové dřevo je podstatnější ta hlučnost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 25.2.2014 22:50

Spotřeba na plánované použití navíc s tímto obsahem pil je nesmysl a absolutně nedůležitý údaj, tu člověk začne řešit od 50ccm a vejš, zvláště když si koupí víry v nádrži s názvem Oleomac. Hlučnost u Dolmaru možná o trochu menší, ale zase má větší vibrace, nejde vidět do nádrží, váha a ergonomie, servisní zázemí. Nicméně pro Dolmar 420 je konkurent Husqvarna 445 ne 440 ta je jak psal post předemnou níže, napovědět vám může obsah a výkon.

Tady je test pil.

Pochopili to v testu a i v Husqvarně když si nechali udělat svoji profi pilu 543XP komplet od japonců místo ve švédsku (kopie Hitachi s několika vylepšeními). Japonci tyto malé mršky prostě umí, chtěl jste původně hobby, ale pokud jste zamířil výše do farem, pak bych bral Shindaiwu, nic proti Dolmaru dal bych mu také přednost v této ceně a obsahu před Huskou, ale 452s je ještě lepší pilka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.186 (?), 26.2.2014 6:17
Nebudu se s přetahovat, co je větší nesmysl při použití pily na palivo. Rozdíl ve vibracích je tak minimální, že podle mě vibrace srovnávat nesmysl je. Spotřeba= zbytečně spálený benzí n a to jsou peníze a výfukové plyny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.70 (?), 26.2.2014 13:46
„Test pil" reklama bédi
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika