Dolmar PS 350, PS 420



Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 106.99 (?)
8.2.2015 7:39

Zdravím Romane, líbí se mi Váš přístup k problematice výběru motorové pily.Naprosto s Vámi souhlasím v tom, že každá práce vyžaduje určitý typ nářadí, jinak trpí obsluha, nebo stroj.Jako majitel několika typů pil (výkonově),se na danou problematiku dívám stejným zrakem.Tu Vaši 350 bych hodnotil jako hobynu, která snese zatížení farmy.Víc jak dvacet let jsem takto používal SD 100 a nemohl si stěžovat.Mám ji dodnes i její pokračovatelky, které jsem (vzal)na náhradní díly.Nakonec se ukázalo, že stačí (mírná) údržba a seřízení, pily šlapou dál.,takže rozborka na náhradní díly se odkládá na neurčito.

Dle mého názoru mnohým v diskusi chybí zkušenost v práci s různými třídami pil a chválí pouze to co sami vlastní, což se dá na jednu stranu i chápat.Ovšem na straně druhé je fakt, že rada od těchto diskutujících má pro člověka neznalého, pramalou hodnotu.

Přeji Vám i Vaším pilám mnoho řezů bez poruch a úrazů.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 106.99 (?), 8.2.2015 7:39

Zdravím Romane, líbí se mi Váš přístup k problematice výběru motorové pily.Naprosto s Vámi souhlasím v tom, že každá práce vyžaduje určitý typ nářadí, jinak trpí obsluha, nebo stroj.Jako majitel několika typů pil (výkonově),se na danou problematiku dívám stejným zrakem.Tu Vaši 350 bych hodnotil jako hobynu, která snese zatížení farmy.Víc jak dvacet let jsem takto používal SD 100 a nemohl si stěžovat.Mám ji dodnes i její pokračovatelky, které jsem (vzal)na náhradní díly.Nakonec se ukázalo, že stačí (mírná) údržba a seřízení, pily šlapou dál.,takže rozborka na náhradní díly se odkládá na neurčito.

Dle mého názoru mnohým v diskusi chybí zkušenost v práci s různými třídami pil a chválí pouze to co sami vlastní, což se dá na jednu stranu i chápat.Ovšem na straně druhé je fakt, že rada od těchto diskutujících má pro člověka neznalého, pramalou hodnotu.

Přeji Vám i Vaším pilám mnoho řezů bez poruch a úrazů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika