Příspěvky uživatele - Jiříček

Nová D 6100, rady do začátku, 24.1.2016
Huska má bohužel nejkvalitnější olej do benzínu, má na to patent a ostatní se na takovou kvalitu tudíš nedostanou.Pokud na záběh použije tazatel jejich olej stačí poměr 1:33.na prvních pět nádrží, na dalších pět 1:40,to že zajíždíte pilu na poměr... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 23.1.2016
Chtělo by to navštívit (někoho co s pilou dělá),aby Ti vysvětlil základy, či s vypůjčit knihu o motorové pile, takto je to na dlouhé lokte.Jsem z toho úplně nepříčetný, když někdo řeší značku řetězu a né (základy),tedy rozměr, což je dělení a šíře... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 22.1.2016
Prodejce tě rád uvidí když co nejdříve zajdeš pro novou pilu.Ten poměr oleje je dán u Sola a ti s Dolmarem spolupracovali na vývoji, karbonu se obávat nemusíš, je to jen reklamní trik, horší je (servanej)nikasil od chudé směsi, když se motor nestačí... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 22.1.2016
Pokud chceš mít po prvních hodinách provozu pilu o pár let starší, maž jak píšeš, válec se hned odrbe a pila pojede jak šlak, otázkou je jak dlouho.Novou pilu zajíždím klidně na poměr 1 ku 25,deset nádržek, pak poměr daný výrobcem, dosud jsem nic... celý příspěvek >
Jak zvolit lištu?, 13.4.2015
V prvopočátku, bych se zamyslel nad (nutností)nové delší lišty.Poukazuji zejména na skutečnost, že i krátká lišta v (dobrých) rukou pořeže většinu dřeva, druhým (problémem),je výkon motoru pily,(zvládne delší lištu).? Jinak na internetu nejdete... celý příspěvek >
Jednoduchý gril, 10.4.2015
Základ by měl sahat do nezámrzné hloubky, dalším pravidlem je, že čím menší stavba, tím mohutnější základ.
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Ještě připomínka k výměně lišty a řetězu,1,5 a 1,3 je v řezu podstatný rozdíl,1,5 (bere)o poznání víc.Zajímalo by mne i proč tazatel zvolil užší řeznou soupravu.
Nová lišta, nový řetěz - HQ 55, 28.3.2015
Na fotu nového nebroušeného řetězu vidím hodně tupé ostří, tak nevím co si o tom mám myslet?
Pila Fuxtec - KS - 162, 21.3.2015
Jestli to chápu dobře, tak osadit pětatřicítkou lištou od Oregonu a je to na domácí výrobu palivového dřeva vcelku (dělo),za ty peníze!!!
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 22.2.2015
Pořadí je dáno už v nápisu příspěvku...
Pila ktera vydrzi, 8.2.2015
Je to jako krájet máslo, na záběh pily dobrý.
Dolmar PS 350, PS 420, 8.2.2015
Zdravím Romane, líbí se mi Váš přístup k problematice výběru motorové pily.Naprosto s Vámi souhlasím v tom, že každá práce vyžaduje určitý typ nářadí, jinak trpí obsluha, nebo stroj.Jako majitel několika typů pil (výkonově),se na danou problematiku... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 11.1.2015
Tak trochu s Vámi nemohu souhlasit, ale může to tak být.Na videu které jsem prohlédl, je jasně vidět, jak se hrana plechu zbortila do mazacího otvoru, je tam taková drážka.Asi je to běžná závada, když se mění celý plech pod lištou.Zlaté kovové... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 11.1.2015
Tímto u mě Huska opět padá o schůdek níže, myslel jsem, že problémy s mazáním měla jen řada 350.Je to ostuda u takto renomované značky!!! Na druhou stranu uvažuji i o úmyslu zvýšit spotřebu spotřebního materiálu, v tomto případě lišt. Sám... celý příspěvek >
Dolmar, 10.1.2015
Líbí se mi Vaše poslední věta (není to podstatné),takto bych zhodnotil všechny zbytečné debady nad pilami.Franta potřebuje občas nadělat dřevo do kamen, či kotle, dále ořezat dva stromy v zahradě a strhne se k tomu debata na úrovni (molekulární... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika