Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milý Járo, rozhodně nechci porovnávat H345 2,2kw r.v.2003 plast.kártry-výměna řetězky, pal.filtru, odvzd.ventilu, hadiček,membrány karbecu, za mě vynikající pila s profi Dolmarem PS 5000H r.v. 2008-jednou přidřená, špatné gufero na klice-výměna ložisek, pro jistotu zalepeno loctitem, gufera,pístu, hadiček,membrán, filtru,řetězky, pal.filtru, odvzd.ventilu i po opravě jede jako brus.Taky super pila.Jen jsem psal, že pocitově a co do ovladatelnodti a tzv.do ruky se mi dělá líp s tou H345,která má pro zajímavost nalítáno asi víc jak ten Dolmar a to se ještě musim přiznat, že byla většinou přetěžována.Proto mě zaujalo to ECHO CS-501 SX a zároveň bych si udělal radost k vánocům s pěknou krabicí pod stromečkem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika