Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tuto pilu jsem měl také.Dolmar 6100 je vinikajíci pila za dobrou cenu.Já jí kupoval za. 12 700 Kč s DPH.Vyřezal jsem s ní asi 150 nádrží, převážně při špalkování.Nemohu proti této pile říct křivého slova.Posměváčci ji tady nazývali upravenou rozbrušovačkou, měli pravdu, ale v tom je její velké plus! A to je bytelnost.Tuto pilu jsem však musel prodat kvůli takřka neexistujícímu servisu.Základní seštelování karburátoru velký problém.Jakmile jsem řekl že jsem pilu koupil po internetu, každý mě poslal do zadele.Jestliže Dolmar nevybuduje kvalitní servisní síť, tak končí a za tím si stojím.Takže jsem si koupil pilu s kterou řežou naši čeští profíci za takřka dvojnásobnou cenu mého Dolmara 6100 a mám servis skoro za rohem.Toť vše.Pilu dělá také servisní zázemí.To je pouze můj názor, nejsem profík, ale s pilkama řežu dost často asi už 35 let.

Z

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika