Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nemohu s vámi souhlasit, napínák je jediná možná věc, která by mohla omezit výměnu lišty, tudíž logické stočení. Zároveň napínák a jeho správnou funkci nepovažuji za maličkost, kvůli němu jsem např. onu Gardenu daroval sousedovi. Také si nejsem vědom, že bych tuto pilu vychvaloval do nebes, pokud si vzpomínám na její adresu jsem se vyjádřil v tom smyslu, že si Husqvarna koupí Gardeny nasadila veš do kožichu. Co jsem o ní psal dříve za tím si stojím i dnes, v dané kategorii patří v řezu k nejlepším což bylo otestováno a změřeno v testu, kvůli kterému jsem ji zakoupil na vyzkoušení. Kdybych se měl držet tématu a doporučit elektriku, tak bych pro řezání haluzí do průměru 20cm doporučil právě výrobek roku 2015 tzn. hoby Makitu (levná, lehká, šiková)  na řezání a přípravu palivového dřeva bych doporučil Stihl MSE 230 bajonetové víčko z vrchu tzn. nešpiní se hoblinama, 4m přívodní šnůra, 1,3mm hranatý Stihlácký řetěz a nesmí se zapomenout i na rychlost řetězu 18,9m/s což je hodnota, která v řezu veškeré výhody benzínových pil stírá a pila je tak v řezu srovnatelná s benzínem. Rovněž nesouhlasím s tvrzením o pomlouvání, když o něčem řeknu, že je to solidní stroj, tak to u mne není pomlouvání, jen se dívám i na konkurenci namátkou např. Hitachi která za lepší cenu je naprosto srovnatelná a jen tak pro zajímavost nastavitelné mazání právě Hitachi přineslo dříve. Nastavitelnost dávkování oleje jak už zde bylo zmíněno, není ani tak o tom, že by člověk mazání neustále přenastavoval, ale ne vždy se výrobci u automatiky podaří dávkovat kolik je potřeba, dost často se stane, že pila maže jen aby se neřeklo a pak to člověk musí řešit různými pokusy s řidším olejem apod. to tímto odpadá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika