Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

pokorne prosim mistni pilo-machry o radu..

Koupil jsme tuhle pilu z druhe ruky, zvenku vypada hodne malo pouzivane, proto doufam, ze to bude nejaka prkotina:

1) moc se ji nechce startovat. po delsim presvedcovani se to povede, ale:

2) kdyz zaturuju, tak se ji nechce do otacek - naopak zpomaluje, a kdyz zmacknu plyn naplno, tak chcipne.

retez se toci volne (zkouseno rukou), benzin+olej vymeneny za cerstvy, brzda retezu funguje (stejne startuju s vypnutou). filtr jsem vypral a vysusil (hneda barva, po umyti nezbelal). zkousel jsem to i uplne bez filtru a nebyl to rozdil.

nastavovani otacek sroubama moc nerozumim, zkousel jsem to nazdarbuch pul otacky nekam a pak zpatky, efekt to asi moc nemelo. ted jsem nasel v manualu zakladni nastaveni: H a L zasroubovat uplne a 1 celou otacku povolit. To zkusim, ale jak nastavim treti sroub? to by mely byt volnobezn.otacky..? (maji byt 2700rpm)

Dekuju moc!

Jakub

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika