Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

len vas opravim, to nie su prepocty kolko vytazim denne a kolko je to mesacne, ale prepocty kolko som vytazil za mesiac, teda kolko to vychadza na den? kedze pokazi sa aj traktor a netaha sa, teda kalkulacia musi byt mesiac-den (opacna) a z toho sa pocita dlhodoby priemer mesacny...

a ked som dobre pochopil ako mi to cesi vysvetlovali, tak:

v CR: LCR daju zakazku firme, ta najma zivnostnikov (traktor a pilcik) a tych uz vyplaca ta firma a rozdiel ceny, medzi tym com vyplati firma zivnostnikom a co dostane od LCR je jej hruby zisk...

v SR: spravca lesa da zakazku priamo zivnostnikovi (traktor a pilcik), ziadny sprostredkovatel, vsetko zostava nam, na nikoho nerobime...

to kolko sa urobi za den zavisi aj od toho ako dlho sme v lese (a kratko to nie je) a tiez nemozte podla vas alebo mna porovnavat ostatnych, lebo nie kazdy lekar ma rovnaky prijem, nie kazdy pravnik ma rovnaky prijem, nie kazdy stolar ma rovnaky prijem, aj platy murarov sa odlisuju... je to rozdielne od spolocnosti, ktora ich zamestnava, od podmienok v akych pracuju, od dlzky pracovnej doby a od inych faktorov... nie je socializmus, ani tu nikto nerobi v statnej sprave, aby tu boli tabulkove platy, rovnake prijmy, to dufam kazdy pochopi...

a vobec viete ako sa vola nazov temy??? a kto bude vinny ze sa tu pise uplne o niecom inom? no zase bunny... ze to zacal a rozprudil debatu niekto iny, to nevadi, na vine je vzdy bunny :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika