Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?



host - 125.72 (?)
21.10.2009 13:58

já sadím vše na podzim a nikdy nic nezmrzlo. Doporučuji stromek zalít a pokud máte strach o jeho život, tak nakopčit jako růže, zaházet listím a velmi dobrý je i sníh uvidíte že se jim nic nestane. nezapomeňte na koše proti hryzcům, jinak budete sadit na jaře nanovo jako já :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 250.138 (?), 21.10.2009 10:44

Můžu se zeptat k čemu je vlastně ten pytel dobrý? Aby chránil před mrazem pupeny nebo aby zabránil ztrátě vlkosti? Navíc když si představím ten pytel a neostříhanou meruňku ze školky, pokud to není špičák, tak ji to toho pytle nejspíš ani nedostanete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.16 (?), 21.10.2009 12:44

Vážení pánové, máte někdo zkušenosti s uschováním meruňky přes zimu naležato, zaházené v záhonu? Možná se stanu majitelem Pinkcot a nerad bych ji vystavil zmrznutí.Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 125.72 (?), 21.10.2009 13:58

já sadím vše na podzim a nikdy nic nezmrzlo. Doporučuji stromek zalít a pokud máte strach o jeho život, tak nakopčit jako růže, zaházet listím a velmi dobrý je i sníh uvidíte že se jim nic nestane. nezapomeňte na koše proti hryzcům, jinak budete sadit na jaře nanovo jako já :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18313) - 81.81 (?), 21.10.2009 17:14

Ano, zkušenost se zakrechtováním na podzim zakoupené meruňky mám. Popsal jsem to v jednom příspěvku.  Zaházené v záhoně mívám do jara broskvoně. Jednu ze dvou meruněk jsem vysadil na podzim, druhou zahrabal spolu s broskvoněmi a sázel až v dubnu - v čase výsadby broskvoní. Rozdíl v přírůstcích, ve prospěch podzimní výsadby,  byl zprvu veliký . Do konce vegetace se ale srovnal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika