Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vidím, že tahle odrůda nikoho neoslovila. V 90.letech ji ČZS představoval jako všestranně kvalitní. Já ji mám na podnoži zelená renglóda a roste pomaleji. Tvoří poměrně řídkou korunu, kterou nezahušťuje. Plodí třetím rokem, plodnost hojná. Dozrává pár dní před VP, chuť meruňková, slušně aromatická, rozhodně je mnohem lepší, než např. u Kompakty, Lenovy a Lejuny atd. Tím, že jsou plody menší, určitě odradím milovníky moderních velkoplodých odrůd. Odolnost proti mrazu jsem zatím nemohl vyzkoušet, jelikož poslední roky nebyly nízkými teplotami žádné meruňky poškozeny(myslím tím období kvetení). Náchylnost na m.úžeh malý (po běžném ošetření). Je to bezproblémová a chutná odrůda.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika