Výběr travní sekačky do měkkého terénu



host - 138.14 (?) 
9.9.2014 7:23, zobrazeno: 6459x

Jakou sekačku mám zvolit do terénu (sekání 1 x týdně/až 2 týdny), který je po dešti hodně měkký a úzká kolečka se boří.Na části pozemku je mírný svah a po dešti musím stávající sekačku Hecht s pojezdem do kopce tlačit. Vybírám z Husqvarna LC 356 AWD nebo Honda HRG 536 VY nebo Stiga Turbo 53 S4Q H. Nebo něco jiného? Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 239.175 (?), 10.9.2014 6:47
Zvolil bych tu hsq awd. Bude záležet na sířce koleček, kterou jsem nikde nenašel. Pohon awd by měl ale všechno zajistit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 239.245 (?), 10.9.2014 18:57

Nejvíce by se mně líbila ta Honda, ale ta vysoká cena... Na Husqvarnu jsem také nenašel žádné recenze (zato se chválí motor Honda) a Stiga se mně líbí cenou, odrazuje mě zde v diskuzích na shodu výrobku s Mountfieldem. Vy máte zkušenost s Husqvarnou (jiným typem awd)?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 97.217 (?), 13.9.2014 21:38

Stigu vyraba koncern GGP v Taliansku. Okrem toho vyraba znacku Alpina aj Mountfield, Castor, nie je to nic zle. Su to dobre stroje. Okrem toho nejake kosacky od Stigy vyraba GGP aj u nas na Slovensku v Poprade. Myslim, ze nejake typy robi aj Pre Dolmar. Osobne ju nemam, ale videl som ich aj na vlastne oci a vyzeraju dobre, dobry skelet a motory brigs alebo honda, zalezi za aku cenu.Osobne by som kupoval kosacku co najlahsiu a s vacsimi kolesami. Ked Mate kosacku 40kg alebo 26 kg, tak to je rozdiel.Okrem toho aj kos prida nejaky kg. Potom Vam ten pojazd nebude stacit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika