Výběr rotační sekačky



host - 65.138 (?)
5.11.2015 17:53

Za tú cenu opäť len Alko. Lepšie a so značkou sú nad 20 tisíc. Možno niekde uchytíte akciu, ale...?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
vita.nek - (1) - 246.164 (?), 5.11.2015 15:17, zobrazeno: 3148x

Skončila sezona a po posledním sečení mám pocit, že současná sekačka AL-KO Premium 520 BR už má nejlepší léta za sebou a já ji budu muset nahradit jinou. Tudíž bych Vás rád požádal o radu

Se současnou nejsem uplně spokojen a proto ji nechci nahrazovat novějším modelem. 

moje výtky: 

- špatně vyhazuje do koše, mnohdy se vyhazovací otvor ucpe při prvním metru, koš zůstává prázdný a tráva zůstává na zemi 

- výkon - ač se to zdá neuvěřitelné přijde mi výkon této sekačky malý, zvláště při mulčování se často dusí a "chcípá" (i když tráva není nějak zvlášť vzrostlá) na vzrostlejší trávu je mulčovací klín nepoužitelný (mulčovací nůž mám letos nový)

- pojezd je občas rychlý, ale většinou pomalý - chybí regulace pojezdu a uvítal bych i jeho vyšší rychlost

- docela zle se mi s ní manevruje, ale stejný problém asi zaznamenám s téměř jakoukoli sekačkou

požaduji:

-výkon alespoň 6HP (rád bych aby ustála mulčování bez dušení)

-mulčování, výhoz do koše, další výhoz (ideálně boční, zadní postačí) 

-ovládání rychlosti pojezdu

rád bych se vyvaroval "marketovek", no-name a pochybných výrobců (byť přiznávám, že al-ko taky není žádná výhra) 

cena do 15tisíc

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.138 (?), 5.11.2015 17:53

Za tú cenu opäť len Alko. Lepšie a so značkou sú nad 20 tisíc. Možno niekde uchytíte akciu, ale...?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.183 (?), 6.11.2015 3:47
Cenově Vám to splní Weibeng-motor Kohler, volba rychlosti pojezdu.Nejlacinější ze značkových a použitelných je Stiga, ty mám dvě, ale buď trochu slevit z požadavků, nebo trošku připlatit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika