TZ4K -14



host - 125.250 (?)
15.7.2010 20:21

Trochu me to pobavilo, ale jinak, tk ma bud pojezdovou zavislost, to je klasika nebo jde vypnout zadni naprava a zapnout motorovou zavislost tu zapnete pakou kterou zapinate a vypinate zadek a to tak ze ji date uplne dozadu, do teto polohy jde hur to proto aby jste ji nezapli nechtene, protoze je nutne vypnout zadni napravu vytahnutim packy na levem portalu, jinak by jste ho mohl roztrhnout.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
dřevorubec52 - (1) - 34.194 (?), 6.6.2010 18:38, zobrazeno: 13098x

Na dvouválcovém motoru Slavia se při zahřátí rozsvítí kontrolka mazání.Jaký tam má být správný tlak a jak by se to dalo opravit.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 208.41 (?), 8.6.2010 20:04

zdravim vas mam vecny problem so spojkovym lankom,  stale sa mi roztrhne bud   pri boldene alebo v  motore,,a niekedy aj pri pedali, viete mi poradit nejaky zlepsovak??dakujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jardo - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 238.251 (?), 8.6.2010 21:35
Neviem, či je to možné aj u TKačka, aj keď ho mám aj ja a lanko sa mi ešte nikdy neroztrhlo, ale napríklad u Multikáry a AVIE sa to stávalo pre nedokonalé ukostrenie motora. Kostra pri štarte pretekala práve cez spojkové lanko a to sa muselo odpáliť. Máte vôbec na Vašom TK baterku a štartujete štartérom? Ak áno skúste spojiť kostru káblom, alebo na to určeným pleteným pásom čo najbližšie k štartéru. Aj keď sa môže zdať, že kostra bude pretekať cez skrutkové spojenie motora s prevodovkou a ďalej až po odpojovač batérie, ktorý môže byť mimochodom tiež špatný.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jardo - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 135.126 (?), 11.7.2010 18:44
Teraz trocha repasujem moje TK a všimol som si ešte jednu vec. Pri vytočení na doraz do jednej strany mi našponovalo spojkové lanko tak, že dokonca aj vypíňalo spojku. Napadlo ma, že aj toto by mohla byť príčina trhania lanka. Skúste teda vytočiť striedavo na jednu aj druhú stranu na doraz a pozrite, či vám lanko niekde nevisí. Je to už stará otázka, ak sa Vám podarilo nájsť príčinu, napíšte to sem, aby sme sa poučili aj ostatní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 187.136 (?), 14.7.2010 15:25
zdavim vsechny malotraktorače. chtel bych se zeptat jestli jde u tk-14 prepinat vyvodova hrídel z 540 na 1000otaček
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 125.250 (?), 15.7.2010 20:21

Trochu me to pobavilo, ale jinak, tk ma bud pojezdovou zavislost, to je klasika nebo jde vypnout zadni naprava a zapnout motorovou zavislost tu zapnete pakou kterou zapinate a vypinate zadek a to tak ze ji date uplne dozadu, do teto polohy jde hur to proto aby jste ji nezapli nechtene, protoze je nutne vypnout zadni napravu vytahnutim packy na levem portalu, jinak by jste ho mohl roztrhnout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika