Sekačky Stiga



host - 94.115 (?)
14.10.2011 10:54

promiňte, ale pláčete na nesprávném hrobě, měl byste spíš jít nadávat tam kde jste palivo koupil...

HH

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
host - 211.6 (?), 27.6.2007 12:22
Ještě opravím. Zapoměl jsem za větou " To ten prodavač opravdu tloukl do ocelového skeletu kladivem??? " Nutno ale dodat, že stiga má ocelový skelet galvanicky ošetřený.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 150.162 (?), 12.6.2008 20:28

Dobrý den, prosím zkušené o radu. U sekačky Stiga Turbo 53S, mi po asi 10ti hodinách provozu přestal řádně fungovat pojezd. Bovden je dosti vytahaný a nastavovacím mezikusem již nejde napnout. Na páce je zalisovaný váleček, druhý konec je opatřený pružinou. Nevidím žádnou možnost, jak lanko napnout, nechci se hned pouštět do nějaké větší demontáže, když nevím, jak to má výrobce vymyšleno. Za každou radu děkuji ZJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Rom - (19) - 86.21 (?), 22.7.2008 20:43

Jsem rovněž majitelem této sekačky a pojezd jsem musel taktéž upravit podle svých potřeb. V návodu naleznete na str. 3, obr. 4.2, správné nastavení napnutí řemene, kdy mezera by měla být 6mm. Tuto matici naleznete pod plastovým kloboučkem vedle otvoru výhozu vlevo. Lanko ovládání pojezdu by mělo být po uvolnění zcela volné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.130 (?), 24.7.2008 14:39

Ano, o těch 6-ti mm vím. Těmi se dle mého nestavuje vzdálenost převodovky pohonu od hlavní řemenice, čili napnutí klíňáku.Servisák se na to nastavení ani nepodíval, hneš šel jen napnout bowden. Vše funguje dobře, jen mám pocit, že musím větší silou přitahovat páčku pohonu. U nové sekačky to šlo jedním prstem.ZJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rom - (19) - 235.12 (?), 16.8.2008 21:49

Mé první dojmy se strojem Stiga 53S Turbo. 1. a 2. sečení naprostá spokojenost. Teď se mi nechce zaplnit koš. Jen tak na 40%. Prvně jsem myslel, že je to vlhčí trávou, která ucpe výhoz a taky se pak dost lepí na kolečka. Sekal jsem vždy na Fast - rychle. Zkusil jsem snížit otáčky pákou plynu na pomalý chod a ejhle, po nepatrném pohnutí pákou k ubrání plynu (tak z 1/5), motor chcípne. Z toho usuzuji, že by to potřebovalo seřídit otáčky. Nemám to podle čeho porovnat. Hodím to do servisu. Nestalo se něco podobného i vám?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Honza22 - (4) - 76.4 (?), 17.8.2008 21:06

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat majitelů sekačky Stiga 53 Turbo na rychlost pojezdu. U mé sekačky se maximální rychlost rovná rychlosti pomalejší chůze. Vzhledem k tomu, že sekám relativněě řídkou trávu, většinou 1x týdně, tak bych uvítal rychlost vyšší. Nyní většinou používám sekačku bez pojezdu. Samozřejmě jsem již zkoušel zvýšit rychlost pojezdu pomocí štelovacího mezikusu na bowdenu pojezdu.

Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.50 (?), 24.4.2011 20:21

Dobrý den

tak mám zdá se ten samý problém, lanko je úplně povolené a mezikusem dotáhnout nejde, matka má 6mm, abych se podíval kde je lanko ukončeno, musel bych sundat nůž a kryt, zkoušel to někdo?Nebo je lepší rovnou servis.

Děkuji, Plíhal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 21.203 (?), 14.10.2011 10:02

Dobrý den vlastním sekačku stiga turbo 53 sbw honda plus cca.půl roku 2x v opravě pro nepravidelný chod motoru.Po každé vyčístění karburátoru což si zákazník musí hradit sám neboť honda prý neuznáva naše palivo a tudíš tuto reklamaci neuznají.Přitom palivo bylo naprosto v pořádku.Určitě nedoporučují.Až do té doby než honda vynálezne karburátor i pro náš benzí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 94.115 (?), 14.10.2011 10:54

promiňte, ale pláčete na nesprávném hrobě, měl byste spíš jít nadávat tam kde jste palivo koupil...

HH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 21.203 (?), 14.10.2011 11:58

Jsem si jist že palivo koupene od shellu a benziny je dost dobré a také vím od prodejcu této sekačky že nejsem sám s tímto problémem a že nás je v republice mnoho takže dost dobrý byznis pro servisy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika