Sekačka za malotraktor



host - 114.243 (?)
13.8.2009 21:13

Japonský malotraktor, 24 koní, připojení na vývodový hřídel kardanem, cena tak 20 000.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 114.243 (?), 13.8.2009 19:14, zobrazeno: 11508x

Jakou sekačku na malou trávu (anglický trávník), za malotraktor, do tříbodového závěsu, za dobrou cenu. Dík za rady.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 3.83 (?), 13.8.2009 21:05

To je dobrý dotaz :-).Zkuste naznačit o jaký malotraktor se Vám jedná a co si asi tak představujete pod pojmem "dobrá cena". 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 114.243 (?), 13.8.2009 21:13

Japonský malotraktor, 24 koní, připojení na vývodový hřídel kardanem, cena tak 20 000.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.83 (?), 13.8.2009 22:43

No, tak co zkusit toho, kdo Vám traktor prodal? To nemají v Opavě takovéhle sekačky?  Kupuji takovéto stroje od firmy Martin Lacina - Traktorservis, velmi kvalitní stroj podle požadavků bude v ceně cca 30.tis.,za 20.tis se tam jistě taky najdou. A nové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 99.169 (?), 14.8.2009 13:38

Já se obávám, že máte protichůdné požadavky - malo či minitraktor s tříbod.závěsem většinou nese mulčovač nebo bubnovou sekačku. A ani jedno není optimální pro kvalitní krátký trávník. Na tento účel je asi vhodnější vřetenová sekačka nebo klasická rotační sekačka.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 114.243 (?), 14.8.2009 15:09

Já samozřejmě vím, kde se dají koupit, šlo mi spíš o to, jestli s tím má někdo zkušenost. Prodejce vám to vždycky vychválí, ale je to přece jen většinou čína.

Nejde mi o super kvalitní trávník, na to mám sekačku s pojezdem, jde mi o přilehlé pozemky, které bych rád co 14 dnů posekal, nebo zmulčoval, ať nemusím sušit seno.HM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 3.83 (?), 14.8.2009 17:56

Ivane 99.169, za tyto malotraktory skutečně existují i do 3bod.závěsu tzv.kombinované sekačky s mulčerem, na mnou zmíněných stránkách ji najdete v sekci příslušenství hned na druhé pozici.Jsou určeny k časté údržbě např.parkových ploch. Plocha pochopitelně nebude střižena tak jako vřetenovou sekačkou.

114.243,Vy si po sobě přečtěte zadání vlákna ať máte alespoň rámcovou představu o tom, na co jste se vlastně původně ptal.Nevšiml jsem si, že by tam byl nějaký dotaz na zkušenost s takovými stroji, pouze jste se ptal kde ji koupit a to za dobrou cenu.   Asi by taky bylo dobré se pomalu vyrovnat s tím, že 90% takovýchto výrobků je "Čína".A nedělejte si marné iluze o tom, že pokud je to "Evropa",tak že to bude (až na čestné a velmi dobře zaplacené výjimky)  jakkoliv kvalitnější.Pokud chcete mít představu o tom, jak tyto stroje pracují, nezbývá než požádat několik prodejců o ukázku v praxi, nebo kontakt na zákazníka kterému to již prodali, a u něj to pak s laskavým svolením uvidíte.Pokud to ještě nikomu neprodali, taky to o něčem vypovídá.

No a na závěr - máte skutečně protichůdné požadavky. Něco jiného je sekačka na malou trávu (anglický trávník) - tak zněl dotaz, a zcela jinak je stavěn stroj na údržbu přilehlých pozemků, abyste nemusel sušit seno.

Vybírejte ve Vaší cenové hladině sekačku nebo mulčer hned zpočátku nabídky příslušenství, a to s ohledem na "kvalitu" terénu, na kterém to pak bude pracovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika