Sekačka za malotraktor



host - 114.243 (?)
14.8.2009 15:09

Já samozřejmě vím, kde se dají koupit, šlo mi spíš o to, jestli s tím má někdo zkušenost. Prodejce vám to vždycky vychválí, ale je to přece jen většinou čína.

Nejde mi o super kvalitní trávník, na to mám sekačku s pojezdem, jde mi o přilehlé pozemky, které bych rád co 14 dnů posekal, nebo zmulčoval, ať nemusím sušit seno.HM

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 114.243 (?), 13.8.2009 19:14, zobrazeno: 11510x

Jakou sekačku na malou trávu (anglický trávník), za malotraktor, do tříbodového závěsu, za dobrou cenu. Dík za rady.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 3.83 (?), 13.8.2009 21:05

To je dobrý dotaz :-).Zkuste naznačit o jaký malotraktor se Vám jedná a co si asi tak představujete pod pojmem "dobrá cena". 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 114.243 (?), 13.8.2009 21:13

Japonský malotraktor, 24 koní, připojení na vývodový hřídel kardanem, cena tak 20 000.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.83 (?), 13.8.2009 22:43

No, tak co zkusit toho, kdo Vám traktor prodal? To nemají v Opavě takovéhle sekačky?  Kupuji takovéto stroje od firmy Martin Lacina - Traktorservis, velmi kvalitní stroj podle požadavků bude v ceně cca 30.tis.,za 20.tis se tam jistě taky najdou. A nové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 99.169 (?), 14.8.2009 13:38

Já se obávám, že máte protichůdné požadavky - malo či minitraktor s tříbod.závěsem většinou nese mulčovač nebo bubnovou sekačku. A ani jedno není optimální pro kvalitní krátký trávník. Na tento účel je asi vhodnější vřetenová sekačka nebo klasická rotační sekačka.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 114.243 (?), 14.8.2009 15:09

Já samozřejmě vím, kde se dají koupit, šlo mi spíš o to, jestli s tím má někdo zkušenost. Prodejce vám to vždycky vychválí, ale je to přece jen většinou čína.

Nejde mi o super kvalitní trávník, na to mám sekačku s pojezdem, jde mi o přilehlé pozemky, které bych rád co 14 dnů posekal, nebo zmulčoval, ať nemusím sušit seno.HM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 3.83 (?), 14.8.2009 17:56

Ivane 99.169, za tyto malotraktory skutečně existují i do 3bod.závěsu tzv.kombinované sekačky s mulčerem, na mnou zmíněných stránkách ji najdete v sekci příslušenství hned na druhé pozici.Jsou určeny k časté údržbě např.parkových ploch. Plocha pochopitelně nebude střižena tak jako vřetenovou sekačkou.

114.243,Vy si po sobě přečtěte zadání vlákna ať máte alespoň rámcovou představu o tom, na co jste se vlastně původně ptal.Nevšiml jsem si, že by tam byl nějaký dotaz na zkušenost s takovými stroji, pouze jste se ptal kde ji koupit a to za dobrou cenu.   Asi by taky bylo dobré se pomalu vyrovnat s tím, že 90% takovýchto výrobků je "Čína".A nedělejte si marné iluze o tom, že pokud je to "Evropa",tak že to bude (až na čestné a velmi dobře zaplacené výjimky)  jakkoliv kvalitnější.Pokud chcete mít představu o tom, jak tyto stroje pracují, nezbývá než požádat několik prodejců o ukázku v praxi, nebo kontakt na zákazníka kterému to již prodali, a u něj to pak s laskavým svolením uvidíte.Pokud to ještě nikomu neprodali, taky to o něčem vypovídá.

No a na závěr - máte skutečně protichůdné požadavky. Něco jiného je sekačka na malou trávu (anglický trávník) - tak zněl dotaz, a zcela jinak je stavěn stroj na údržbu přilehlých pozemků, abyste nemusel sušit seno.

Vybírejte ve Vaší cenové hladině sekačku nebo mulčer hned zpočátku nabídky příslušenství, a to s ohledem na "kvalitu" terénu, na kterém to pak bude pracovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika