Sekačka na dosekání v okrasné zahradě



StankaO - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (193) - 104.134 (?) 
5.6.2016 14:12, zobrazeno: 5049x

Potřebovala bych nějakou minisekačku na dosekání kolem záhonů a stromků, můžete mi doporučit, prosím?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 25.2 (?), 9.6.2016 12:50

Nůžky na trávu Bosch. Mnoho možných typů a variant.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 41.38 (?), 9.6.2016 13:04

ruční aku nůžky na trávu např. Gardena Comfort, lze přikoupit násadu s dálkovým ovládáním. Velice praktické a pohodlné řešení, nemusíte se ohýbat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 232.136 (?), 9.6.2016 13:07

Když se nám rozbila malá strunová sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala, abych ji opravil. Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný.
Na programu bylo: auto, náklaďák, internet, rybaření... něco, co bylo pro mne o mnoho víc důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přišel jeden den domů, chodila po čtyřech a trávu kolem záhonů a stromků, střihala malými krejčovskými nůžkami.
Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu.
Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček. Řekl jsem jí: "Až skončíš se stříháním, mohla bys zamést i dvůr"?
A hádka začala...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 61.125 (?), 9.6.2016 13:53

Já dosekávám strunovou sekačkou. Je to rychlé, lehké a jednoduché. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jan14 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (90) - 113.31 (?), 9.6.2016 17:10

treba si kúpiť strunovú kosačku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ferda Mravenec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2064) - 247.50 (?), 9.6.2016 17:32

Mi se osvědčil nástroj dle obrázku. Do pravé ruky vemu kosák, na levou natáhnu rukavici...



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 136.47 (?), 9.6.2016 18:08

By mně celkem zajímalo jak je to v Anglii a podobných zemích s držením a používáním tak velmi nebezpečného nástroje jak doporučuje Ferda.

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 15.203 (?), 10.6.2016 19:11
Nevím jak v Anglii, ale u nás v čechách s tím problém nemáme, jakožto potomci husitů i naše babičky a prapraprabičky se s tím denně oháněly v boji s travinou. Na dodělávky okrasné zahrady je dobrý aku-program s různýma nástavcema a značku si můžete vybrat dle finančních možností.Výhody: tichost, variabilita,přesnost střihu, nezávislost na kabelu.Nevýhody: omezený čas práce na jedno nabití-jde mít více baterií, min. 2ks.Levnější modely mají delší čas nabíjení.Vyžínač je někdy řešení, pokud nevadí, že to litá okolo, např. na upravené záhonky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika