Příspěvky uživatele - StankaO

Množení Meruzalky, 25.3.2023
A v srpnu potom mohu na ten pár měsíců starý výhon meruzalky roubovat?
Jak z odkopku vypěstovat strom, 25.3.2023
Je teď správná doba k poodhalení kořenů a oddělení odkopků?
Broušení zahradních nůžek, 19.3.2023
Dobrý den. Jak brousíte zahradnické nůžky? Mám Fiskars a Bahco, nechávala jsem brousit u profíka, ale už je to fakt drahé. Děkuji.
Jak z odkopku vypěstovat strom, 11.11.2022
Děkuji, hotovo, jsou to odkopky starého špendlíku, moc mi na nich záleží :-)
Jak z odkopku vypěstovat strom, 10.11.2022
Tohle právě řeším, dostala jsem odkopky, na velmi silném kořenu s menšími kořínky (průměr hlavního kořene kolem 5cm, délka 30cm) vyrůstá několik cca 2 letých výhonů prakticky bez kořenů. Co s tím? Zasadit i s velkým kořenem matečné rostliny nebo to... celý příspěvek >
Stříhání nových malin, 9.1.2020
Dobrý den. Jsem v obdobné situaci jako paní výše. Dostala jsem maliník, sestříhala jsem výhony na cca 40cm a na podzim zasadila. Nevím, jestli je jednou-  či dvakrát plodící. Dá se to nějak zjistit během pěstování? Vím jen to, že byl dlouhodobě... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 14.10.2019
Dobrý den. Nevíte, prosím, jaká je bezpečná vzdálenost od zahrady pro vyvezení plísní postižených rajčat, aby tlející rostliny a plody nebyly zdrojem nákazy v příštím roce? Děkuji moc.
Rajčata 2018, 10.2.2018
Dobrý den. Sice reaguji na měsíc starý příspěvek, ale jestli by Vám semena Kumat stačila ještě teď, ozvěte se.
Klíčení tykvovitých - postup?, 10.5.2017
Na semenech zcela jistě záleží.  Pěstuji cca 8 druhů okurek a 5 druhů cuket, od každého několik rostlin. U některých druhů vzešla všechna semena, u jiných ani jedno. Podmínky jsou stejné, substrát shodný... Stejný průběh jsem zaznamenala i loni,... celý příspěvek >
Zaražení pučení jabloně, 3.5.2017
Dobrý den. Jabloň se nám zarazila v pučení, pupeny vypučily jen některé. Z těch, které vypučily čouhá jeden spíše menší lístek a několik pidilístků, velmi pomalu rostou, kvítek žádný... Strom je starší, jedná se o průsvitné letní, zda je roubovaný,... celý příspěvek >
Heinemannův pozdní, 2.5.2017
Na výstavě v Kroměříži říkal pěstitel ze Vsetína, že sehnat jej je velký problém, letos se mu prý podařilo sehnat teprve matečnici. Doporučil mi místo něj Tatran, prý dozrává o necelý týden dříve a je mnohem sladší. Uvidíme... Teta mívala rybíz,... celý příspěvek >
Nekvetoucí narcisy, 2.5.2017
My máme narcisy na louce na jižním svahu, v létě je tam úpal a sucho, valašsko - zem plná kamení. Takže naprosto nevhodné podmínky. Ale osvědčilo se mi po odkvetení odstříhat zasychající květy a rostliny přihnojit, dokud vidím, kde jsou. Kvetou... celý příspěvek >
Sháním bledule, 3.4.2017
Taky bych bledulky moc chtěla, dříve tady na webu bývala kolonka inzeráty, ale už je asi zrušená?
Co teď s neudržovanou révou, 6.7.2016
Máme v rohu zahrady neprosto neudržovanou jednu hlavu, pod ní tráva vysoká jak réva sama, výhony jsou nekonečné, vrůstají do maliniště a do lísky, je na nich spousta střapců - dokonalá buš. Co s ní můžeme ještě teď udělat? Děkuji!
Sekačka na dosekání v okrasné zahradě, 5.6.2016
Potřebovala bych nějakou minisekačku na dosekání kolem záhonů a stromků, můžete mi doporučit, prosím?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika