Rider ProFlex 21 chcípe motor



host - 159.180 (?)
9.5.2018 17:17

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jestli a jak se Vám podařilo problém vyřešit. Řeším úplně to samé u zahradního traktoru s motorem BS Intek 22hp... Děkuji. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Jarda K - (2) - 241.250 (?), 15.5.2016 16:07, zobrazeno: 3700x

Dobrý den.

Nepotkal se, prosím, někdo s takovým problémem: U rideru po nastartování je vše v pořádku. Jakmile se ale motor trochu zahřeje (tak do 5 min chodu), nejede už ani na sytič (má ruční), tak motor začne chcípat. Palivo jde - pumpa funkční. Svíčky vyměměné (ale dělá to i se starýma), palivový filtr nový, vzduchový filtr nový...

Motor běží, má sílu a najednou pokles oráček a chcípne. Jako kdyby "došel benzín". I víčko nádrže jsem kontroloval, jestli pouští vzduch. Cívky jsem proměřil a obě mají stejnou hodnotu.

Netušíte někdo na co se ještě mám podívat?


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 61.11 (?), 15.5.2016 19:34

Zdravím, zkontrolujte palivové čerpadlo. Stav hadiček, hlavně tu od čerpadla do nádrže, musí být absolutně těsná je v ní podtlak a netěsnost se běžně neprojeví. Potom průchodnost impulzní hadičky od motoru k čerpadlu. Tam se střídá přetlak s podtlakem a tím pohybuje čerpací membránou. Další problém může být zanesené sítko na čerpadle. Čerpadlo je ten kulatý "puk" na držáku motoru u akumulátoru, vedou k němu tři hadičky. Čerpadlo lze snadno koupit, nemusí být origo, může být třeba od BS, HO, nebo jakákoliv druhovýroba. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jarda K - (2) - 141.102 (?), 18.5.2016 15:45

Děkuji. Čerpadlo jsem čistil a tu impulsní hadičku na vývody přitěsnil pomocí "silikonu". Přívodní - sací hadičku jsem nekontroloval, to mě tedy čeká.

To čerpadlo dává, ale nevím kolik by mělo správně dávat třeba za 10sec...? (Zkusil bych surově točit startérem a načerpat do nějaké měřitelné nádobky.)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 159.180 (?), 9.5.2018 17:17

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, jestli a jak se Vám podařilo problém vyřešit. Řeším úplně to samé u zahradního traktoru s motorem BS Intek 22hp... Děkuji. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika