Prosim o radu pri nakupu sekacky



host - 14.151 (?)
12.8.2012 16:12

Ač sám nemám Mount. rád, má nyní výborné ceny sekaček. Doporučuji typ XS 50 MH za 7 tis. Kč. Parametry a kvalita výborné, cena fantastická. V sekačkách se vyznám i po praktické stránce, takže mi věřte a utíkejte pro ní. P.G.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 227.2 (?), 12.8.2012 15:08

Tady Vam uzivatele daji urcite tipy, popisi zkusenosti, navstivte prodejce, poptejte se, okouknete jednotlive typy, zpracovani,nechte si to natocit na youtube jsou videa, kouknete,zjistete, aby jste mel pripadne nejak blizko bydliste servis, dale jsou ruzne akce slevove.Urcite bych volil znackovou a benzinovou.Znackovou kvuli kvalite, benzinovou,kvuli tomu, ze kabel obtezuje, limituje z meho pohledu.At dobre vyberete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 14.151 (?), 12.8.2012 16:12

Ač sám nemám Mount. rád, má nyní výborné ceny sekaček. Doporučuji typ XS 50 MH za 7 tis. Kč. Parametry a kvalita výborné, cena fantastická. V sekačkách se vyznám i po praktické stránce, takže mi věřte a utíkejte pro ní. P.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 210.139 (?), 12.8.2012 20:03
Značka dolmar je hodně diskutovaná, možná k její škodě, ne všude dostupná, proto ji nemůžu doporučit, natož objektivně zhodnotit, když jsem ji ani neviděl.Proto vede honda, od které ostatní kopírují, nebo používají motory.Proč chodit ke kováříčkovi, když můžu jít ke kováři.Neznám majitele, co by ji haněli, pomlouvají jí jen ti co ji nemají, a to jenom její cenu.Jinak, s mulčovacím nožem by jsem si starosti nedělal, bude aspoň lépe sbírat, jen je hlučnější.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 210.67 (?), 12.8.2012 20:40
U sekaček je to o několika značkových výrobcích motorů (B&S, Honda, Kohler, Kawasaki, dříve Tekumseh). Ty motory jsou na sekačkách to nejspolehlivější, dále je to o konstrukci, uložení kol, výbavě a hlavní funkci sečení a sběru. Dost sekaček to hlavní umí špatně, přitom mohou být osazeny motorem, který je na tom zbytku jediné dobré. Často si majitelé stěžují na špatné plnění koše. Nevím, co to je u obyčejné sekačky Dolmar PM480S, umí perfektně to hlavní, k čemu je určena, má otáčky želva/zajíc, tím změnu rychlosti pojezdu a sečení vzhledem k výšce trávy, je spolehlivá. Tato sekačka se už neprodává, ale nepopisuji to z důvodu doporučení této sekačky, ale z důvodu vašeho výběru. Zaměřte se na to, abyste kupoval sekačku, která umí to hlavní, k čemu je určena. Doporučuji nechat předvést. Je to potom jedno, zda ji koupíte nyní výhodně u Mountfieldu, nebo v akci Hondy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 118.32 (?), 13.8.2012 0:09
Dekuji vsem za rady a nazory. Byl jsem se podivat na tu Hondu HRG 415 C3 PDE, vypada dokonale - kvalitni zpracovani, bytelna a krasne jednoducha, vicemene jsem rozhodnuty ze pujdu do ni. Je sice drazsi nez muj druhy favorit dolmar ale zase mam servis za rohem a s motorem honda mam vyborne zkusenosti z chalupy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 210.139 (?), 13.8.2012 1:16
Dobrá volba, ono je nemožné si z 18-ti motorových sekaček u hondy nevybrat, pokud se nekouká na ceny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 227.2 (?), 14.8.2012 10:53

Jak jsem psal, mam roky tu nejlacinejsi HONDA IZY a jsem maximalne spokojeny.Verim, ze u Vas tomu nebude jinak.At slape a dobre koupite.Pak dejte vedet prosim, zkusenost,pocity.Diky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 249.142 (?), 20.8.2012 15:59

Bez pojezdu, benzínová, solidní značka, výkonný motor, centrální nastavení výšky střihu, pouhých 30kg. To bych bral já. Sekačka Brill bez pojezdu 42 XL

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika