Výběr křovinořezu



host - 210.55 (?)
16.8.2013 20:43
Proč pořád profi na 2500 metrů? Vy jste toho fakt moc neviděl, co Vám říká farmář, nač vyrábějí tolik strojů, když by všichni měli podle rad tady kupovat jen silné profi?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 217.50 (?), 15.8.2013 17:14
Kupte si kosu a máte dalších 9000kč doma a toho benzínu co zbyde :-).Teď vážně-nesrovnávejte nesrovnávatelné.Jestli má stihl celorepublikové zastoupení servisně, je to jen jeho plus, cena odpovídá kvalitě a nikomu se nemusí podbízet cenou, jako ostatní.Někdo s několika metry nepochopí, jak někdo může dát dvacku za křoviňák a je to o.k.,stejně jako někdo nebude takový naivka, aby na živnost kupoval něco za bůra.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.2 (?), 15.8.2013 17:43

Lide na zivnost maji ruzne znacky, na ktere je spolehnuti a funguje jim to.Jsou lidi, kteri chteji jedine tu drahou znacku a pak jsou lidi, kteri prave tu drahou kvuli cene nechteji.Rozhodne je vice kvalitnich znacek do te miry, ze jsou pouzitelne pro profesionalni provoz. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.45 (?), 15.8.2013 18:54
Závady mají i drahé štilky a vůbec ne levné drobnosti. Za 10 let si koupím za polovičku moderní mašinu, protože mi není líto velké pořizovací ceny a mám zase nový stroj. Po 10 letech se nevyplatí opravovat vyběhaný nejdražší stroj. Firmy hodí do nákladů všecko a případně zas koupí nové, jak jsou v servisu častěji. S křovinořezama Oleomac dělají komunálně, v lese, zahrádkáři, ani těchto bych se nebál, na daný dotaz.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.172 (?), 16.8.2013 8:57
Závadu může mít i vyhlášená značka, ale procento je mizivé, jinak by neprodala za údajně vyšší cenu podpořenou kvalitníma dílama ani kus.Jsou různé firmy, ano,tam kde se točí lidi, tak jim nebudou dávat hi-tech stihl, aby jim ho nestřelili, kde mají osvědčené lidi tak jim dají i osvědčené stroje, aby udělali max.práce.A věty typu-dají si to do nákladů-to může napsat jen ten, který asi neví, že náklady snižují zisk, který je výplatou.Když jsem se kdysi rozhodoval, jaký stroj vzít na vedlejší činnost, tak výběr byl po vypadnutí sesterských značek mezi hondou, HQ a stihlem-dělat jsem s tím měl osobně, takže komfort a spolehlivost.Honda vypadla jako první-jen 4-takt o dvou objemech bez antivibráku.Hq neni co bývala, tehdy čekala už několik let na nutnou inovaci motoru(dle prodejce),vývoj je nákladný a výrobků má hodně, jak se jí to povedlo nevím, ale nejsou nové modely nikde vidět.U stihlu mě odrazovala cena, tak jsem brousil mezi stihlem a hq, po důkladném porovnání vše mimo ceny hovořilo ve prospěch stihla, tak jsem peníze nakonec dal do stihla s tím, že většinou se vyplatí něco doplatit a získáte daleko větší podíl výhod, než kolik jste zaplatili, znáte to.Dnes můžu po letech a dvou modelech stihlu v profi třídě klidně prohlásit, že cena je odpovídající až nižší zato co nabízí, ale o tom Vás sebelepší prodejce nepřesvědčí, ani to nedělá, k tomu musíte dojít sami.Současně se musím zamyslet nad tím, kolik je výrobni cena levnějších značek po vypuštění pracovní síly, z jakých materiálů je to sestaveno, pro někoho je jen jedna slitina hliníku, jen jedna ocel, dva plasty(tvrdý-měkký) pohledově je to stejné ale bez jakýchkoliv zkoušek životnost vše prověří.Každý má jiné plošné požadavky, ale opravdová profi třída(nejen obsah:-))je jen jedna nebo dvě značky(nezajímal jsem se o současné modely hq, mám stihl s lehčím startováním a inteligentním zapalováním-pozná jak je stroj teplý, podle toho obohatí směs na start, navíc upravuje podle znečištění filtru, skutečných 5let na zapalování záruka, tak nebyl důvod hledat náhražky).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.172 (?), 16.8.2013 7:26
Napište konkrétně více značek s modely použitelné pro každodenní provoz.Je více značek, ale s omezeným použitím, což pro běžného uživatele i na min.10let, v komunálu to jsou týdny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.2 (?), 16.8.2013 11:03

Stihl v profi rade, Husqvarna v profi rade, Dolmar v profi rade.Tady maji profici treba v lese i pilu Jonsered a nestezuji si.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.58 (?), 16.8.2013 15:22
No ano-stihl profi, Hq profi, dolmara jsem ani neviděl, tak nevím, ale toto nejsou stroje za 6-10tis.,jak někdo tvrdí, že je to stejné.A jonsered je HQ, tak nemůže být lepší než matka, neboli sesterská značka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.55 (?), 16.8.2013 20:43
Proč pořád profi na 2500 metrů? Vy jste toho fakt moc neviděl, co Vám říká farmář, nač vyrábějí tolik strojů, když by všichni měli podle rad tady kupovat jen silné profi?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.2 (?), 15.8.2013 17:36

Kazda firma, je na ni, jak si veci zaridi, pokud ma takove jmeno, ze tu cenu muze vysponovat, ze se to prodava, tak proc si o ty penize nerici.Ja, jako uzivatel mam tez volbu, kdyz budu miti presvedceni, ze ma smysl ty penize dat, tak je treba dam.Jelikoz to presvedceni nemam, ty penize navic nedam, tj.za se moje vec.Z meho pohledu, jsou znacky, ktere nejsou tak drahe a maji minimalne dobrou kvalitu, urcite takovou, aby na ne bylo spolehnuti, proc tedy je nekoupit a neusetrit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.91 (?), 16.8.2013 7:10

Už ta celá debata, jak se tu s oblibou uvádí, je na Chocholouška.Lidéé jsou různí a debata třeba o fotbale je taky nekonečná.Jestli mi někdo nabízí stroj za 6 tisíc a vedle soused s ním seká několik let bez poruchy, tak proč bych si tady měl vzít poradu a běžet si koupit něco za 20 tisíc?Servis?Ten můžete mít v domě a jediný úkon ,např.že za podívání si řeknou 3 stovky, vás posune o 20km jinam. Jeden tu píše, že 2x do roka odšroubuje šroubek a dá mazací tuk do úhl.převodu, jiný že jde do servisu a oni mu namažou hřídel.No jsme všichni stejní a ve shodě, nebo jsme každý jiný.Někdo si nevymění ani žárovku v autě a ani se to v manuálu nechce dočíst.O fotbale bude v restauraci diskutovat hodiny.Tak to má asi být a ne že všichni budem kupovat jen to a ne ono a kdo to nedělá, tak mu to míň asi myslí a pod. Taky říkáte sousedovi že si měl koupit auto za 750 tisíc?Jak si může někdo dovolit tu dělat žebříček křovinořezů?No odpověď bude asi ta, že papír snese všechno. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika