Problem s krovinorezom husqvarna



host - 142.120 (?)
24.7.2011 8:52
Jestli je ten stroj nový tak si s tím nelamte hlavu a už vubec do něho nevrtejte, i když Vám to tady budou mnozí v dobré viře radit. Vemte ho a odneste tam kde jste ho koupil ať nepřijdete o záruku!
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 224.57 (?), 23.7.2011 22:26, zobrazeno: 5843x
Zdravim, mam novy krovinorez Husqvarna 128R, a mam mali problem. Po nastartovani sa vobec netoci rezny nastroj, motor ide, na plyn reaguje. Skusal som aj strunovu hlavu, aj noz. Je to nejaka drobnost, alebo mam ist do servisu? Je to uplne novy stroj, dnes som ho chcel na chate vyskusat, ale len som sa zozculil. Dakujem za rady
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 243.250 (?), 24.7.2011 8:43
Odstředivá spojka zabírá při vyšších otáčkách - pokud je to Váš první přístroj. Jinak je problém mezi motorem a úhlovým převodem, a to je na reklamaci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 142.120 (?), 24.7.2011 8:52
Jestli je ten stroj nový tak si s tím nelamte hlavu a už vubec do něho nevrtejte, i když Vám to tady budou mnozí v dobré viře radit. Vemte ho a odneste tam kde jste ho koupil ať nepřijdete o záruku!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 59.37 (?), 24.7.2011 11:12

Nedávno jsem tady byl kamenován za špatnou zkušenost s křovákem HQ který taky nešlapal od prvního použití. Záruční servis jsem navštívil několikrát a tam se na mě dívali jak na v*** a odmítali uznat a odstranit závadu a ti ušmudlanci měli plné pusy odborných řečí (částečně jsem původně od fochu)  vinu házeli od přidření až po kde co. Pomohla mi až konkurence a proto jsem tam zakoupil posléze další pomocníky. HQ mi už do domu nesmí. Přeju hodně úspěchů s řešením problému a nenechte se ukecat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.7.2011 13:14

Je úplně jedno jakou značku stroj má. Mohlo dojít k naprosto banální "závadě" kterou odstraní pouhé povolení úhlového převodu a srovnání tak, aby hřídel zapadla do unašeče převodu, nebo bubínku spojky. I to se stává a nejen těm "slabším" výrobcům.  Každopádně také doporučuji obrátit se na prodejce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika