Pojezdová sekačka Green Jet z OBI



host - 90.130 (?) 
18.6.2008 22:04, zobrazeno: 22243x

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zdali má někdo zkušenosti s pojezdovou sekačkou Green Jet zakoupenou v OBI. Dodavatel je fa Garland distributor.

Děkuji za reakce

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 198.206 (?), 19.6.2008 8:44

neznámá značka, nekoupil bych!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.58 (?), 19.6.2008 12:25

S firmou Gerland mám zkušenosti. Tváří se jaký prodává skvělý mašiny, ale polovina z toho je z Asie. Já se o tom přesvědčil u sekačky Boleus  :-(  Green Jet z OBI neznám. Ale s velkou pravděpodobností si troufám tvrdit, že je to špatná sekačka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 80.114 (?), 20.6.2008 10:13

Dobrý den

sekačku Green Jet nam přinesl zákazník do servisu.Byla koupena v OBI za 5890 Kč. Po dvou dnech sečení mu přestal jít pojezd. Závada je zapříčiněna velice špatným uložením ozubené pojezdové příruby ke kolu a podimenzovanýma pastorkama. Tato závada se bude určitě objevovat u všech strojů a mám to i potvrzeno přímo z OBI. Snad největší problém je v tom, že hlavní distributor těchto strojů MTD Garland distributor s.r.o. nemá vůbec žádné náhradní díly k tomuto stroji. Přímo prodavači v OBI mě řekli, že se jim tam tyto stroje hromadí z důvodu nefunkčnosti pojezdu.Stroje mění prý za nové a nebo vrací peníze. Proto velice pečlivě zvažte koupi tohoto stroje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 23.90 (?), 27.6.2008 11:14

Hmm, tak už vím proč mi sekačku MTD, která se už potřetí vysypala nesou schopni spravit. V záručním listu je napsán jako dovozce Gerland distributor  :-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 90.168 (?), 27.6.2008 11:18

Pokud to je v záruce, tak po třetí závadě můžete chtít vrátit peníze a koupit jinou - není třeba otravovat se čekáním na opravu..   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 38.59 (?), 29.4.2009 12:31

Dostal jsem tuhle sekačku od tchána s tím, že nefunguje pojezd. Počítám každou korunu, tak než něco začnu dělat chtěl, bych se zeptat, jestli nemá někdo kontakty kde se dají sehnat náhradní díly.

Díky Marek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.16 (?), 6.2.2011 12:46

Dobrý den, taky jsem koupila tuto sekačku v OBI. S pojezdem jsem měla taky problémy, nakonec do dovršily myši, které mně prokousaly žlutý klobouček od sytiče. Náhradní díl jsem zatím nesehnala:-) Draha

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 164.21 (?), 6.2.2011 14:30

NEBRAT! jak se říká, nejsme tak bohatí aby jsme si kupovali levné věci. Kdepak myslíte že ušetřili? Na maržích? v OBI? Asi těžko. Kupujte mašiny od sice dražších ale autorizovaných prodejců, ano u strojů připlácíte za to že mají sklady a v nich náhradní díly, servisní síť... Ale v případě poruchy zaloví prodejce v šuplíku a vy pokračujete dál v práci. No není to krása?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.140 (?), 26.2.2011 1:29

Úplně s Vámi souhlasím. Taky bych se přimlouval ke koupi výrobku ověřené značky u které je pořizovací cena většinou o dost vyšší (častokrát i odradí), ale s ohledem na životnost stroje, ušetřené nervy, pohodlněší práci, se tato vyšší investice velice brzy vrátí a ještě ve výsledku ušetříte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika