Plotové nůžky



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.116 (?) 
23.6.2015 21:43

Mám malý generátor Unitedpower GG 950 DC který dává spolehlivě 700W a to pro většinu elektrických plotostřihů stačí (určitě pro můj B&D GT501). Najděte si vhodnou alternativu.

Jinak generátor mám kvůli výpadkům elektřiny a nutnosti udržet mrazáky zmražené. Nůžky jsem měl původně na části plotu/keřů do 20 m od baráku, ale nyní je to nezávislé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 10.95 (?), 23.6.2015 21:56

acu ma tu vyhodu, ze kontroluje vas pracovny apetit. Aj ked by ste vladali to spravit naraz, acu vam vnuti prestavku. :-) Mozno to nie je zla volba. Ja rozmyslam ist do acu. V mojom pripade jemne prirastky kruspanu. Nehodlam s tym strihat hruby material. Hrubinu selektivne radsej s noznicami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.116 (?), 23.6.2015 22:05

pro dokonalý střih jsou lepší nůžky ruční, tak ja je máte. Ty strojní to rozžvýkají a je to nehezké. Thuje jsou nehezké furt, tam se to ztratí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.85 (?), 24.6.2015 7:19

Tak nějak to mám i já. Benzinový mám na hrubou práci, ale prošel jsem například GREENWORKS nářadí na 40V acu 4Ah a to asi dělat už bude. Nejsilnější verze už je zase ale vahově cca 4kg a vytrácí se to, proč chci mimo benzinového něco jiného. Jedině potom se slabší baterkou 2Ah a to je cca o 1000k levnější a o 0,8kg lehčí. Budu shánět zkušenosti s GWHT 4061, nebo 2457, al e to už je 20V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 207.1 (?), 26.6.2015 19:58

Tak jsem zakoupil uvedený GREEN... na 40V a 4Ah baterku. Řekl bych že funguje velmi dobře. Do 1,5cm není problém. Po cca 15minutách stříhání o tom baterka ani neví. Zatím maximální spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jenda_ - (30) - 214.22 (?), 23.6.2015 23:30

Dobrý den.Mám tohle a jsem s tím velmi spokojený: Multifunkční benzínový křovinořez 4v1 Avenberg Multi Forester. Zatím jen krátce, odzkoušel jsem pilu, trojzubec a strunu.Plotostřih zatím ne, ale vypadá slušně, až bude čas tak ho zkusím taky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika