Nefunguje vysokotlaký čistič karcher



Stránky: 1,  2   
host - 23.161 (?) 
19.12.2013 12:37, zobrazeno: 80323x

Dobrý den.Mám vysoko tlaký čistič Karcher, který přestal pracovat.Po zapojení na vodu a el.proud sepnu vypínač a... nic.Buďto krátce zavrčel anebo na druhý pokus už vůbec nic.Nevím co stím.V servisu jsem nebyl protože nejbližší je 70km a v hospodě je každý moc chytrý.Děkuji za pomoc.Karel

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 40.135 (?), 19.12.2013 12:47

jako prvni krok zkuste odsroubovat vysokotlakou hadici s pistoli po pripojeni vody by tudy mela vytekat pokud ano tak ho zapnete kdyz pobezi tak je zavada v pistoli kdyz se nerozebehne tak v tlakovem spinaci to uz ale je prace pro servis.odkud jste?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 22.172 (?), 20.12.2013 10:06

Dobrý den.Jsem z Železné Rudy a do Plzně je to daleko, ale zřejmě se tam budu muset vypravit.Zatím moc děkuji za Váš názor.Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.73 (?), 22.12.2013 10:22

Do servisu se to dá také poslat a nemusí se tam jezdit osobně. Na počkání Vám to asi neopraví, takže jsou to dvě cesty.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 118.192 (?), 24.12.2013 15:54

Měl jsem stejnou závadu a byl to tlakový spínač. Ale překvapilo mě, kolik bylo v trysce usazenin vodního kamene, přestože jej provozuji jen na studenou vodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.188 (?), 8.1.2014 9:43

Dobrý den.Možná by bylo lepší koupit novou Vapku, protože oprava zřejmě nebude levná.Můj Karcher K730MS už není nejnovější a má už nějaké roky.Ještě jsem se do té Plzně nedostal.Nevíte prosím co stojí ten tlakový spínač?Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 8.1.2014 9:57

Tlaková myčka (lidově vapka) má pístové čerpadlo s dvěmi zpětnými klapkami. Jedna je před a druhá za komorou pístu. Pak je tam stop-ventil, který brání vytékání vody z vapky při odpojené tlakové hadici. Stop-ventil otevřete připojením hadice. V úseku mezi stop-ventilem a výstupní zpětnou klapkou pístového čerpadla je odbočka k tlakovému spínači. Pokud je v úseku před stop-ventilem tlak, tlakový spínač udržuje motor vypnutý. Proto nejprve připojte obě hadice a výstupní zaaretujte v otevřené poloze (lepící páskou, gumičkou, provázkem,...). Pak zkuste jestli při otevřených všech ventilech protéká vapkou voda. Podle odpovědi ANO/NE budeme pokračovat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 29.188 (?), 8.1.2014 10:16

Po všem zapojení na vodu, namontování hadice, otevření přívodu vody, napojení na el.pr. voda protéká z pistole.Tedy ANO.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 8.1.2014 10:43

a když při takto protékající vodě zapnete vapku tak se stane co?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 29.188 (?), 8.1.2014 10:51

Karel. Neděje se vůbec nic při dvou pokusech krátce zavrčela. Potom už vůbec nic.Jenom protéká voda když zmačknu pistoli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika