Motory



host - 86.140 (?) 
15.5.2012 14:28, zobrazeno: 10201x

Dobrý den, přemýšlím o koupi nové sekačky na zahradu, rozmýšlím se mezi sekačkama ABG a Hecht, které mají motory bud od ABG nebo Hechtu.Já o těchto motorech nevím nic tak se chci zeptat jestli máte něaké zkušenosti jestli jsou kvalitní nebo se do roku rozbijí, připradně jestli mi můžete doporučit něakou jinou sekačku nepotřebuju nic extra je to na menší zahradu rovný terén sekaná každý týden.Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 221.50 (?), 15.5.2012 20:05

Abg ani Hecht motory nevyrábí jsou to jen názvy sekaček. Ve všech sekačkách i značkových např. Husqvarna najdete motory od Brigsu, Hondy, Kavasaki nebo Tecumseh. Ve své podstatě jsou konstrukčně úplně stejné. A pokud s nimi slušně zacházíte a děláte pravidelnou údržbu tak můžete sekat i 10let. Pokud dříve neodejde šasí sekačky nebo kolečka což je pravděpodobnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 86.140 (?), 15.5.2012 22:01

Aha děkuji za info.A chtěl bych se eště zeptat cp si myslíte o tady těch dvou sekačkách která je podle vás lepší? Sekačka s pojezdem ABG 485 3v1 nebo Hecht 541 SH.Díky za váš názor. Ondra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 245.219 (?), 16.5.2012 7:23

No, ABG používá mj. hlavně čínské napodobeniny staré Hondy. Ale i ty šlapou solidně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
ladaadal - (7) - 97.58 (?), 16.5.2012 12:25

Já mám doma Hecht s hliníkovým šasím a už bych do ničeho jiného nešel. Spolehlivá, kvalitní a pohodlná. Mám sice jiný typ, ale vybíral jsem skoro 4 měsíce. Řešil všemožné parametry, recenze, diskuze a rady a vybral si tu, která mi přišla nejlepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 86.140 (?), 16.5.2012 13:51

Děkuji za vaše názory taky jsem o sekačce Hecht přemýšlel a jak to má se servisem a připadně s náhradními díly?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 221.50 (?), 16.5.2012 19:07

Jak velkou plochu budete sekat a kolik jste ochoten za sekačku utratit. Já bych se spíš přiklonil k ABG.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 86.140 (?), 16.5.2012 20:45

Budu sekat menší zahradu cca.70 čtverečních metrů, sekaná každý týden, rovná.Nepotřebuju něakou extra sekačku, ale aby vydržela a nerozpadla se po roce používání a aby byl dostupný servis s náhradními díly.Cenově abych se vešel tak do těch 5tisíc.Ondra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.14 (?), 17.5.2012 15:16

Právě s dostupností náhradních dílů bych moc nepočítal, před pěti lety jsem si pořídil AL-KO a letos jí můžu vyhodit, přestože motor je v nejlepší kondici. 

Tak to holt dneska funguje - přijde nový model, v Číně skončí výroba vybraných komponent a prodejce nabízí ještě nějaký čas ND ze svých zásob. Pokud ale dojdou, má prostě zákazník smůlu.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 86.140 (?), 17.5.2012 15:52

Jojo to mítě pravdu nakonec přemýšlím o sekačce oleo Mac G 44 P.Co jsi o ní myslíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika