MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE



host - 42.99 (?)
3.5.2011 15:37

Dobrý den, chci se jen zeptat... mí rodiče mají léta cca 15 let křovinořez MCCuloch a v naší blízkosti není nikdo kdo by to byl schopen servisovat, zatím si pomáhali jak uměli ale ted už nestartuje. Můžete poradit kde je vůbec nějaký servis na tuto značku?? na internetu jsem nic nenašla. díky moc

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 109.117 (?), 18.8.2009 13:38
Dobrý den, také se marně snažím sehnat nová přední kola u kterých mám nyní vylámané zuby, čímž pohon nefunguje. můžete mi poradit, kde tyto kola seženu. děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 175.24 (?), 18.8.2009 18:48

Kterýkoliv servis Husqarny vám kolečka objedná. Musíte přesně opsat štítek sekačky. Já si kolečka objednala přes firmu Zálesák v Benešově u Prahy.

Velké (nehnané)kolo jsem slepisl Lepox metalem, vydrželo to skoro rok, ale pak se to vylomilo znovu a musel jsem koupit nové. Už mi na sekačce zbývá jen jedno původní kolo. Mc Culloch nikdy více!!! Firma, která pustí na trh takový zmetek nemůže být solidní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 109.117 (?), 21.8.2009 12:55
S Vaším názorem ze 100% souhlasím. při koupi sekačky Mcculloch se mi líbilo, že používají motory Honda. v životě by mě nenapadlo, že zbytek může být tak fórový...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.236 (?), 22.11.2010 12:44

Konečně jsem vyřešil problém s paskvilem McCuloch Edition one. Sundal jsem motor Honda a dal ho na šasi starší sekačky Stiga Combi 45S. Rozteče tříšroubové příruby motoru BS a Hondy jsou naprosto shodné. Jen jsem musel díry v šasy projet vrtákem 9,5mm. Nemusel jsem upravovat ani lanovod brzdy. Akorát jsem musel zvětšit centrální otvor v noži Stigy na 16mm a použít klínový řemen 10 x 680. Nyní mám osvědčenou Stigu s kvalitním motorem Honda, zlatý zadní náhon a o firmě McCuloch nechci nikdy více slyšet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 87.2 (?), 19.11.2011 16:54
Po trech letech bezproblemoveho provozu jsem se rozhodl dat kastli od Edition1 na opiskovani a pozink. Bohuzel jsem zjistil, ze nedokazu stroj uplne rozebrat. Problem mi dela drzak noze ktery je snad nalisovany na osu jdouci z motoru. Kdyz nesundam drzak, nejde zase odstranit kryt klinoveho remenu. Nevite nekdo, jak dal postupovat. Diky.
Drzak noze
Drzak noze
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.220 (?), 4.5.2015 11:09

A co třebas opravit ty vylámané zuby?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 251.217 (?), 30.7.2011 8:49

Nedávno jsem na základě vašeho příspěvku kola sehnal, jen firma se přejmenovala : je to nyní MK Proles, Táborská 2146, Benešov. Byli velice ochotní, jedno kolečko stálo 750 Kč, což je dost. Stelná kolečka jsem nyní viděl na sekačce Jonsereed se zadním pohonem kol. Jinak MC CullochEdition1 používám třetí rok a tak úplně bych jí nezatracoval. U mě se nadělá hodně a až na ty kolečka (zatím odešlo jedno) jsem velice spokojen. Ono se také u práce musí myslet a nenechat poháněná kola zbytečně prokluzovat po něčem drsném. Nedělám si iluze, že v této cenové kategorii seženu něco závratně lepšího... PetrV

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.151 (?), 31.7.2011 15:20
Záleží také na tom jaký máte terén. Já sekám cca 1600m2 a větší část zahrady je v kopci. Materiál koleček je prostě nekvalitní, což mi potvrdili jak v Benešově, tak v Braunerově ulici v Praze. Ve snaze o příznivější cenu prostě ošidili kvalitu. V této kategorii (já dal v r. 2006 v Bauhausu cca 12000Kč) je široká nabídka bezporuchových strojů stejného výkonu. Já jsem nemyslel pouze tehdy, když jsem se nechal nachytat na značku McCulloch.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 42.99 (?), 3.5.2011 15:37

Dobrý den, chci se jen zeptat... mí rodiče mají léta cca 15 let křovinořez MCCuloch a v naší blízkosti není nikdo kdo by to byl schopen servisovat, zatím si pomáhali jak uměli ale ted už nestartuje. Můžete poradit kde je vůbec nějaký servis na tuto značku?? na internetu jsem nic nenašla. díky moc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 210.80 (?), 3.5.2011 15:49
Nyní tato značka patří pod Electrolux, tak se zeptejte v servisu Husqvarna. Ale nevím, zda na takový model něco mají. Jinak třeba p. Novák, Křtiny u Brna.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika