Který 4T křovinořez



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 48.106 (?) 
3.6.2015 16:19
No konečně, 2 T je vyškrtnutý a zpátky k věcné debatě. Robin Subaru (Dolmar, Makita, Active) Honda (všecko ostatní s 4T). Za mě Robin je o neco lepší než vynikajici Honda.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 147.46 (?), 3.6.2015 17:31

Vy jste osobně dlouhodobě zkoušel v provozu, to je požíváním těchto strojů v práci pro kterou jsou určeny? Jste pracovník zkušebny? Nebo jste si koupil oba stroje, aby jste je mohl porovnat? Mám velmi silný doje, že ne a tady jen tak sřílíte, aby to neuslo. Celé vlákno je absurdní kr a  vi na. Akorát na vyžívání nezkušených puberťáků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 3.6.2015 16:14
Teoretik jsem ekologii, v motorech neé. Černý kouř je z benzínu z oleje je modrý kouř. Na videu je modrý kouř a mě Robin na plny prdy nezakouří vubec.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.116 (?), 3.6.2015 16:23

vy máte ale starosti.

jisté je, že ořezávátko s malým výkonem spálí i méně paliva = produkuje méně emisí a naopak silný stroj bude produkovat více emisí, i kdyby měl lepší poměr gPHM/kW.

Proč srovnáváte nesrovnatelné?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.115 (?), 3.6.2015 17:46

To čo tvrdíte nie je tak celkom pravda

ono z malým výkonom bude okamžitá spotreba menšia  - len doba práce bude dlhšia. tým sa to zrovná a rozdiel malého a veľkého stroja pri rovnakej práci nebude nijak priepastný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.210 (?), 17.6.2015 16:08

To je dobrý!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.151 (?), 3.6.2015 19:05
Píšu ze smartfonu, mám technickou školu, chodím sekat plošně s vyžínačem na melouchy a fandím 4t, ale u maloobjemu do 50ccm mám zpět dvoutakt dvoumix od stihlu, protože 4t nesplnil mé očekávání, na sekání kolem domu to stačí, ale na kšeft je to utrpení-těžký, nevýkonný,vibrace byly kolem 7?U stihlu na stejnou váhu větší výkon, vibrace třetinové, vyšší produktivita sekání.Jinak ze 4t doporučím hondu kolem domu ve vyšším obsahu- 35ccm.Nebo ještě lépe-stigu s motorem honda, získáte lepší odtlumení vibrací za stejné nebo i menší peníze.25ccm je dobré na obsekání kolem plotu apod.,na ploše trpí při vyšší trávě a má větší vibrace, ale to honda udává v návodu, i časové omezení použití bez trvalých následků.Zatím je tato třída pro ekology, bohužel,ale 2t splňuje současné emisní předpisy u značky stihl, ať se to někomu líbí nebo ne, proto je nejvíce používána v komunálu, u silnic, v lese.A doma jsou průkopníci budoucnosti, kde nezáleží na času, produktivitě,spolehlivosti, váze,komfortu-hlavně cena :-),čím hechtovější, tím lepší, aproto můžeme považovat 4t za domácí mercedesy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.31 (?), 3.6.2015 19:11

Pokial by chcel zadavateľ nahradiť H 235 vykonom, tak by mal od Dolmaru zvažovať MS 430. 4 U...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.151 (?), 3.6.2015 19:16
Ještě doplním, použivám olej do benzínu v plné syntetice, u 4mixu nutnost, u 2mixu luxus-nezakouří a nezakouří.Sice dvojnásobný výdaj, ale na kšeftě zaplacen (pod 250/hod.,se dnes už neseká) a doma jedno deci na pět litrů mě nezabije.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 3.6.2015 19:58
Také píšu ze smartfonu a mě zase ohromil 4T, pracuji v čistém prostředí, v menším hluku, nemám vykloubené rameno ze startování za sebou. 2T jsem si užil ažaž a 4mix je kompromis hlučnější se spalováním oleje a zdraví mám jenom jedno. 34 kubíkový 4T u mě plně nahradil 40 kubíkový 2T.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika