Příspěvky uživatele - brousek

Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 16.7.2015
Pane FO, nevím který motor Honda a v čem provozujete. V návodu k mému GSV190, který osobně nepovažuji za něco co by mi dalo jasné a hlavně přesné informace a pokyny co a jak udělat, napsáno, že můžu použít stabilizátor paliva za účelem prodloužení... celý příspěvek >
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 15.7.2015
Určitě nejlepší řešení by bylo používání paliva bez biosložek, jejichž základ je ve vysychavých rostlinných olejích.
Co je to prosím za plevelnou trávu?, 14.7.2015
Neni to ani jedno!!
K čemu je dirka u křovinořezu?, 14.7.2015
Dirka slouží k správnému zapolohování správného krytu. Někde je plastový výstupek, někde šroubek.
Jak nedostat žihadlo?, 6.7.2015
Pokud včelce fyzicky neublížíte, tak se nic neděje.
Který 4T křovinořez, 3.6.2015
Vy jste osobně dlouhodobě zkoušel v provozu, to je požíváním těchto strojů v práci pro kterou jsou určeny? Jste pracovník zkušebny? Nebo jste si koupil oba stroje, aby jste je mohl porovnat? Mám velmi silný doje, že ne a tady jen tak sřílíte, aby to... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 6.5.2015
To co přečtete na stránkách Libických, je jen verbální masáž za účelem zajištění prodeje. Zkuste si rozšířit obzor svého vědění také na jiných fórech, kde se jedná o motorech a jejich charakteristikách a nejedná se o obchod a tím zisk obchodníka.... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 30.4.2015
Od kdy jsou na hřídelích zuby a jaké?? A kde jsou ty překalené hřídele. V mé DSK-316 jde hřídel pilovat hrubým pilníkem!! A jak souvisí cena opravy s lítájícíma zubama. Osobně se mi podařilo oholit v jednom stroji zoubky na předloze, ale po proměření... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Zas pletete. Nemůžete srovnávat řazení v autě s řazením na variku! V autě zakvedláte pákou, aby jste zjistil volnoběh šoupnete ji k sobě, pokud máte volant vlevo a potlačíte na doraz dopředu, víte že je tam jednička. Když se na bok varika nepodíváte,... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 6.11.2014
Na dva hektary polností je Vari k intenzivnímu obdělávání žalostně málo. Představte si, že máte tuto plochu připravit na další operace orbou.  Při ideálních podmínkách by vám trvalo tuto plochu zorat 38hod a 20min. S idéálními podmínkami se... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.11.2014
Tak těm chlapům opatřte nástroje od firmy, která se tím zabývá již 300let.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 4.11.2014
Určitě mám poryto mnohem víc, než 1ar. U nás na dědině je celá řada lidí, kteří si významně ťukají na čelo a při tom říkají „ten..., je..., un to zase ryje. To „un“ je napsáno správně foneticky, bo se u nas tak mluvi. Tak proto jsou moje reakce... celý příspěvek >
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 10.10.2014
Pružinku zavěsit do dalšího zářezu. Rotavátor jede jen dopředu.
Zelené hnojenie, 11.9.2014
Na setí něčeho, co bude sloužit coby zelené hnojejní je již dosti pozdě. Zvláště, když je třeba podzimní přípravu půdy provést včas a kvalitně.
Postřik rajčat / okurek, 15.8.2014
No přece navečer a brzy ráno. To se nehne ani lísteček.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika