Křovinořez Honda



host - 9.6 (?)
2.6.2015 19:36

Křovinořezy Honda nejsou vyráběny v Číně. Stačí se podívat na krabici, ve které jsou zabaleny: výrobcem je thajská pobočka Hondy (THAI HONDA MOTOR). Já bych doporučoval model UMC s výměnnými nástavci, protože pokud chcete například stříhat živý plot, prořezávat stromy nebo snad i kypřit záhony, tahle mašina Vám toto všechno splní. A se silnějším čtyřtaktem (provedení UMC 435) je ta práce radost - do budoucna plánuju, že si tenhle stroj pořídím, protože je prostě vynikající, ani ceny nejsou nijak přemrštěné.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
Martin Dan - (32) - 190.76 (?), 1.6.2015 11:15, zobrazeno: 7462x

Někdo nějaké osobní zkušenosti s tímto křovinořezem -řada UMK nebo obecě s touto značkou pokud jde o travní nástroje? 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 180.85 (?), 2.6.2015 17:06

Vyrobeno v Číně, smontováno kdesi v Itálii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 190.86 (?), 2.6.2015 18:55

vlastnim radu 425 a som spokojny.mala spotreba tichsi chod ako dvojtakt.mam ho asi 3 roky.ako prve sa opotrebovala zacia hlavica.kupil som novu ale nie hondu ale lacnejsiu a jednoduchsiu od husqarny.tiez som uz zodral suciastku ktora srobom pritlaca trojzuby noz krovinorezu.da sa kupit aj neoriginal od inej znacky.pracoval som aj s typom 435 ale ten je tazsi.mozno o kilo ale pri viachodinovej praci to citit.na oboch ako velka vyhoda lahky start.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 2.6.2015 19:36

Křovinořezy Honda nejsou vyráběny v Číně. Stačí se podívat na krabici, ve které jsou zabaleny: výrobcem je thajská pobočka Hondy (THAI HONDA MOTOR). Já bych doporučoval model UMC s výměnnými nástavci, protože pokud chcete například stříhat živý plot, prořezávat stromy nebo snad i kypřit záhony, tahle mašina Vám toto všechno splní. A se silnějším čtyřtaktem (provedení UMC 435) je ta práce radost - do budoucna plánuju, že si tenhle stroj pořídím, protože je prostě vynikající, ani ceny nejsou nijak přemrštěné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Martin Dan - (32) - 190.76 (?), 4.6.2015 11:13

Díky, já jsem slyšel, že se platí hodně jen za značku, takže mě zajímá kvalita, nemám problém si totiž připlatit, ale ne za poruchovej šunt. Honda má prej skvěly motory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 9.6 (?), 4.6.2015 19:02

Ano, má, ten větší motor mám na svém křovinořezu, ale i ten slabší je opravdu výborný, ale hodí se na sečení méně vzrostlé trávy, protože výkon je menší. Mě se na Honďáckých křovákách líbí to, že na ně jde namontit i pilový kotouč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 4.6.2015 19:25

Na první pohled to vypadá prakticky a taky se mi to líbilo. Ostatní výrobci mají také tyhle stavebnicové systémy. Ale někde v diskuzi jsem četl, že je to velký kompromis, hlavně co se ergonomie týká a že je lepší koupit několik jednoúčelových strojů, než toto. Taky mi chybí klasická U držadla. Ten "volant" podle mně patří jen na lehké vyžínače.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 2.73 (?), 6.6.2015 21:30

Už si nikdy nekoupím žádný stavebnicový systém. Vždy jsou lepší jednoúčelové stroje, které umí to, na co jsou určeny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.73 (?), 7.6.2015 10:35

Už po 3 letech se mění žací hlava, pak spodní miska na trojzubý kotouč a je s tím spokojený. To nechápu. Mi toto uvedené vydrželo 15 let u mého stroje od jiné firmy při pravidelném sečení 50 arů. Vnitřní cívku jsem pak kupoval za 120 Kč. S Hondou křovákem je to jako u jejich motorů - co ušetří na spotřebě benzínu, to si seberou na čištění karburátoru od biosložky, drahých náhradních dílech a pak je jejich provoz i dražší než od jiných výrobců.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.34 (?), 7.6.2015 11:35

Zdravím.

Motorově bez problému,"řídítka"poddimenzované  - 2*praskly, popruhy nedokonalé, soustavně mi vypadával na mezích z  toho uchycení, nemožnost okamžitého  posunutí podle potřeby na  požadovanou vzdálenost, nemá ten hřebínek  s dírkama  na háček..

Měl jsem taky Husqarnu  a Stihla a  byly lepší, vychytanější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika