Krovinorez Honda



host - 221.60 (?)
25.5.2006 17:06
Technologie je to jednoznačně pokroková, já mám několik motorů Honda a nedám na ně dopustit. Jsou to v podstatě ještě pořád novinky i když se delší dobu vyrábějí. Postupně odstranili problémy s mazáním u čtyřtaktu, teď nevím o problémech. 4MiX je technologie STIHL , je to kombinace 2 a 4 taktu. Směs je jako u 2 taktu a ventily a režimy motoru, jako u 4 taktu. Dolmar také vyrábí 4 takt , nevím jestli se dá u Vás koupit. Všechny uvedené značky jsou zárukou kvality . J.S.   
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 11.27 (?), 25.5.2006 15:00, zobrazeno: 5323x
Co mi viete povedat na krovinorez Honda 1.2kw? Su lepsie ako trebars HQ ,dolmar a dalsi  europski vyrobcovia.Viem ,ze su to 4-takty. A este ako kosi 4-takt verzus 2-takt? DIK
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 221.60 (?), 25.5.2006 17:06
Technologie je to jednoznačně pokroková, já mám několik motorů Honda a nedám na ně dopustit. Jsou to v podstatě ještě pořád novinky i když se delší dobu vyrábějí. Postupně odstranili problémy s mazáním u čtyřtaktu, teď nevím o problémech. 4MiX je technologie STIHL , je to kombinace 2 a 4 taktu. Směs je jako u 2 taktu a ventily a režimy motoru, jako u 4 taktu. Dolmar také vyrábí 4 takt , nevím jestli se dá u Vás koupit. Všechny uvedené značky jsou zárukou kvality . J.S.   
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 221.60 (?), 25.5.2006 17:11
Ještě to srovnání 2 takt je vychytaná konstrukce, motor je pružnější, ale musí se míchat benzín s olejem a emise a spotřeba jsou větší. 4 takt má vyšší a stabilní  kroutící moment při nižších otáčkách, motor je méně živý, ale má nižší spotřebu a menší hlučnost. J.S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.27 (?), 25.5.2006 18:11
dik za reakciu. TAKZE , co sa vlastne viacej hodi  na kosenie 2-takt, alebo 4-takt? Dlhsie si  s tym lamem hlavu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 221.60 (?), 25.5.2006 19:47
Nabídka je větší u 2 taktů i výkony, já bych asi na velké plochy volil osvědčený 2 takt s větším výkonem, na střední plochy je to 50/50. Na malé plochy stačí  stroj s menším výkonem, tím i cenové zatížení není velké . Co mám ověřené typy tak  Stihl 4 MIX 100,130- dál už profi cca 20tisíc, Dolmar MS 290 , dál   profi MS 340 -14490,  MS4010 cena 17490. Hondu jsem pouze seřizoval, takže dlouhodobě jsem ji nepoužíval    J.S.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 233.55 (?), 29.5.2006 9:11

Křovinořez Honda používám třetím rokem bez jakýchkoliv problémů a pokud budete sekat trávu a drobný nálet bude Vám jistě vyhovovat (samozřejmě s ostrým nožem). Hlučnost a emise škodlivin jsou proti dvoutaktu nesrovnatelně nižší. Při používání čtyřtaktu je třeba si dát pozor na stav oleje v nádržce a na jeho kvalitu (nejlépe Shell Helix ultra - drahý, ale dobrý).

Zdraví

Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika