Příspěvky uživatele - 233.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda HRX 537 HXEA, 28.6.2007
Ano, palivo ubývá rychleji než v jiných sekačkách Honda (z vlastní zkušenosti mohu srovnat s Hondou IZY - motor GCV 135) - ale je to logická daň za vyšší obsah, výkon motoru a celkový komfort této sekačky. HRX mám od jara a zatím spokojenost. A.R.
Husqvarna 147s alebo Honda IZY 41, 22.6.2007
Pokud je terén k sekání velmi členitý, doporučil bych spíše Hondu - je menší (záběr 41 cm, oproti 46 cm Husqvarny) a obratnější. Další její výhodou je i silnější motor 4,5 HP oproti 4,0 HP a vzhledem k jejím malým rozměrům i možnost bezproblémové... celý příspěvek >
Je nutné kupovat benzinovou sekačku za 25 tisíc?, 24.5.2007
Pokud se Vám líbí Honda, tak z její nabídky je pro Vás asi nejvhodnější model HRZ 536 - 5,5 hp motor, 53 cm záběr, natáčecí přední kola, ocelový skelet, 3 rychlostní pojezd. Nemá boční výhoz ani mulčování, ale mulčovací sada lze dokoupit samostatně.... celý příspěvek >
rider z Mountfieldu, 17.1.2007
Briggs and Straton je dlouholetý a renomovaný výrobce motorů zahradní techniky. Co se motoru týče, obavu o jeho kvalitu bych neměl. V ostatním nemohu soudit - traktor ani rider nemám.
Sekačka GMC, 11.1.2007 Obsahuje fotku
GMC a Partner jsou vybavené motorem o výkonu 5,5 HP, Honda pak  4,5 HP. Neuvedl jste velikost sečené plochy, což je podle mě rozhodující informace - pokud byste měl pozemek o velikosti kolem 900 m2 a více, pak nemá smysl řadit do... celý příspěvek >
Motorová rotační travní sekačka s pohonem., 10.1.2007
Osobně si myslím, že sekačka s náhonem na přední nápravu je lépe ovladatelná, nevýhodou může být ale skutečnost, že při plně naplněném sběrném koši mohou přední poháněná kola prokluzovat, neboť těžiště sekačky se posune výrazně vzad.
Krovinorez Stihl, Honda alebo Husqvarna?, 5.1.2007
Já nejsem servisní technik, jsem pouze spokojený uživatel, před sezónou ho odnesu do autorizované dílny a tam provedou všechny úkony. Co vím, tak do teď jen brousili nůž a vyměnili vzduchový filtr.
Krovinorez Stihl, Honda alebo Husqvarna?, 5.1.2007
Samozřejmě, že v obtížných a profi podmínkách má dvoutakt své opodstatnění, ale vysokou, přerostlou, suchou trávu a drobný nálet neposekáte se strunovou hlavou ani sebesilnějším dvoutaktem - stejně pak musíte mít na křovinořezu ocelový nůž a... celý příspěvek >
Krovinorez Stihl, Honda alebo Husqvarna?, 5.1.2007
Čtyřtaktní křovinořez používám řadu let a to bez jediného problému (Honda UMK 425 U3E). Výhody oproti dvoutaktu: nižší spotřeba, nižší hlučnost, odpadá příprava palivové směsi. Za dvoutakt bych ho určitě neměnil. Pro ty co potřebují vyšší výkon... celý příspěvek >
Ceny pil Oleo Mac, 19.12.2006
Souhlasím s Vámi - také jsem hledal ty nízké ceny pil OM na německém a rakouském internetu, ale výsledek byl na úrovni cen v ČR, někdy i dražší.
Výběr kvalitní sekačky, 16.11.2006
Předně musím říct, že s mulčováním zkušenost nemám, na mojí sekačce (řada IZY) tuto sadu nepoužívám, i když vím, že existuje. - Sekám na chatě, kde se mi občas stane, že týden nebo dva vynechám a pak mi tráva (zejména na jaře) natolik... celý příspěvek >
Výběr kvalitní sekačky, 16.11.2006
Pokud je pro Vás mulčování důležité a nechcete dokupovat mulč. sadu, pak s klidem zůstňte u Husqvarny a chybu určitě neuděláte. Je to stejně jako Honda
Výběr kvalitní sekačky, 16.11.2006
Sekačka to bude dobrá. Ale koukněte se ještě na model Honda HRZ 536  - není sice tak pěkná, ale přináší zajímavé řešení přední nápravy se stranově otočnými koly - 3-rychlostní pojezd, 53 cm záběr, materiál  skeletu ocel. - K tomu... celý příspěvek >
Výběr kvalitní sekačky, 16.11.2006
Z toho, co jste uvedl bych volil Hondu - mohu zde vycházet z vlastních zkušeností se stroji této značky. Sám mám sekačku (téměř 4 roky) a křovinořez (téměř 3 roky)  této značky a neměnil bych. Oba stroje pilně pracují... celý příspěvek >
Křovinořez ABG CG 430 HB, 2.11.2006
Z křovinořezu ABG CG 430 HB bych strach něměl - prodává jej Vari a to si jako výrobce kvalitních zahradních strojů nedovolí pustit na trh nějaký nevyzkoušený výrobek.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika