křovinořez



host - 98.25 (?)
14.3.2008 8:50

Dobrý den. Já koupil vloni Dolmar MS330U, 0,97 kW a zatím naprostá spokojenost. Motor Mitsubishi jde jak víno a spotřeba je až neuvěřitelně nízká, že jsem ze začátku pořád koukal, jestli už není prázdná nádrž. Zkoušel jsem i trojzub a je to hrozná zbraň. Jinak jsem ho koupil v akci za  8 990,-Kč. Přeji dobrý výběr. DK

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 98.25 (?), 14.3.2008 8:50

Dobrý den. Já koupil vloni Dolmar MS330U, 0,97 kW a zatím naprostá spokojenost. Motor Mitsubishi jde jak víno a spotřeba je až neuvěřitelně nízká, že jsem ze začátku pořád koukal, jestli už není prázdná nádrž. Zkoušel jsem i trojzub a je to hrozná zbraň. Jinak jsem ho koupil v akci za  8 990,-Kč. Přeji dobrý výběr. DK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 80.132 (?), 14.3.2008 8:58

dobry den ja mam vse od stihl a jsem nesmirne spokojen a krovinak nam s vykonem 1,5 kW a utahne i nuz strunu pouzivam s dratem prurez trojuhelnik perfektni meli jsme husqarnu 2x, solo ale ten uz vydrzel bez jakekoli opravy uz 12let jen pravidelná udrzba porizovaci cena 10,5tis s DPH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 74.107 (?), 26.4.2008 23:34

Dobrý den,

uvedený křovinořez (Partner 347B) mám jednu sezónu a jsem s nim spokojený. Ale určitě neváží 10 Kg. Dle manuálu váží 7,1 kg.

Jinak, já mám sad, který má asi 1000 m čtverečních a bohatě tento stroj stačí. Uznávám, že by v podstatě stačil i motorový vyžínač, ale okolo plotu se semtam objeví něco tužšího, když už ten křovinořez člověk má, tak poseká cestu atd. Takže si myslím, že je vždy lepší mít silnější stroj, kvůli nenadálým případům. Z 90% budete potřebovat strunu, ale těch 10% je na nůž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.62 (?), 28.4.2008 11:39

Dobrý den,

chtěl bych si pořídit křovinořez a přemýšlím o elektrickém. Jedná se my o sečení zahrydy asi tak 20 x 10 m se svahem asi tak 60st. a zahrada končí v potoce.

Chtěl bych to používat místo klasické strunovky. Našel jsem pouze tyto stroje od RYOBI a HOMELITE. Nevím zdajsou tyto značky pro domácí použití vhodné aby něco vydrželi a ne maximálně záruční dobu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 209.65 (?), 28.4.2008 23:40

Na 60-ti st. svahu se sám sotva udržíte, pokud si navíc navlečete křovinořez s rovnou tyčí a řidítky, bude to složité. Zkuste si nejprve někde půjčit křoviňák s řidítky a vyzkoušejte si práci s ním. Pak zkuste stroj s kulatým madlem a porovnejte, co Vám bude lépe ve Vašich podmínkách vyhovovat. Teprve pak se rozhodněte který koupit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika