Kosačka Stiga alebo GTM



host - 217.131 (?)
1.5.2011 12:20

Zdravim..mam momentalne presne tuto istu dilemu ;-)..asi dam nakoniec sancu GTM-ku ;-) vy ste sa ako rozhodli?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 109.32 (?), 28.4.2011 22:56, zobrazeno: 12054x

Vyberám medzi týmito kosačkami: Stiga Combi 48 S BW a GTM Professional 500 SP1 SC H

Má s nimi niekto skúsenosť? Poprípade podaďte, ktorú z týchto značiek kúpiť.

Ivan 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.131 (?), 1.5.2011 12:20

Zdravim..mam momentalne presne tuto istu dilemu ;-)..asi dam nakoniec sancu GTM-ku ;-) vy ste sa ako rozhodli?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 108.112 (?), 14.5.2011 18:33
Ja tiez rozmýslam nad tám GTM a ty si ju uz kúpil?? ak hej porad ci je dobrá
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.4 (?), 13.8.2011 11:54

Tak jsem řešil také podbné dilema, jen jsem měl ve výběru ještě značky Hecht a Alko a nakonec při reálné obhlídce vybraných modelů zvítězil model GTM 500 SP1 SC H. Takže už je doma a zatím (v provozu přesně 30 h) max. spokojenost. Jediné drobnost je její vyšší hmotnost (39kg na štítku) což je o něco víc, než má sekačka rodičů, kterou jsme před touto používali.

Zajímavé je i to, že tato sekačka je jednou z nejprodávanějších v ČR, což mám potvrzeno od několika na sobě nezávislých prodejců zahradní techniky a potvrzuje to i internetový prodej, a proto se i docela špatně shání.

Takže na závěr, myslím si že je to velice dobrá volba, nejen s ohledem na pořizovací cenu, která u mě nebyla rozhodujícím faktorem.

Byl jsem překvapen, s jak vysokou a mokrou trávou si dokázala poradit a to dokonce i s nasazeným košem a origo mulčovacím nožem, který se do budoucna chystám vyměnit za nůž sbírací, se kterým mám už z minula dobrou zkušenost a který vím že pro mou potřebu ještě zvýší sekací a sběrný výkon sekačky.

Pokud o ní také uvažujete a zajímají vás další názory jejich majitelů tak skuste mrknout na Heureka.cz, kde je na ni aktuálně asi 22 recenzí.

Já jsem prostě zatím maximálně spokojen, a to už jsem pár sekaček vyzkoušel...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika