Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 19.53 (?) 
29.11.2008 20:39
Dobry den koupil jsem si frezu TJ 6.5 a chci udělat novy vybrus na motoru mohl by mi někdo poradit kde to dělaji. Nebo jestli to jde ještě koupit valec a pist.Předem děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 99.58 (?), 2.12.2008 17:56

Zdravím

Výbrus urobia na každom kroku len si to stačí zadať do vyhľadávača. Valec a piest sa ako nové kúpiť už nedajú.Firma vie odliať aj nový valec. Viem poradiť kde zohnať valec po výbruse len to nemôžem uviesť lebo by bol príspevok z fóra vymazaný. Ja chcem dať spraviť výbrus ťiež teraz cez zimu. Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kment - (6) - 88.15 (?), 2.12.2008 19:40

Zdravím příznivce těchto strojů. Jen pro doplnění uvádím, že tyto stroje posloužily jako základ / samozřejmě se silnějšími motory 1D-90/ pro horskou sekačku TH-4K2-10 /taková bugina s dvojmontáží a čelní lištou / a dále pro nářaďový traktor TN-4K2-10 /český kultivák RS/ Měl jsem dlouhá léta tuto frézu, momentálně mám předchúdkyni s ozn. M-6. Léta jsem sháněl, bohužel nesehnal tovární vozík s náhonem zadní nápravy a sklápěčkou. Foto uvedených strojů,  vleku a veškerého továrního nářadí mohu případným zájemcům zaslat.  Pardubice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 235.12 (?), 17.12.2008 20:45

Zdravím Vás, zrovna dělám údržbu brzd, při které jsem zjistil, že mám od oleje prostor kotoučů a obložení, takže asi mám špatná gufera, zatím to řešit nebudu, až podle toho v jakém to bude rozsahu. Proč ale píšu, chci se zeptat zda má někdo již zkušenost s demontážá nohavic a poloos a výměny gufer.  Díky za příspěvky,  Luboš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.154 (?), 6.2.2009 16:33

Zdravim všetkych. Michal podarilo sa ti opravit tvoje tjčko? Stihol si s nim ešte poorat?  Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.95 (?), 9.2.2009 15:16

Ahoj. TJ je opravené poorať som stihol, ale v súčastnosti robím elektroinštaláciu, a chystám sa robiť podobnú opravu brzd ako Ľuboš, aj chcem dať valec na výbrus.           Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.154 (?), 10.2.2009 16:30

Zdravim. Chlapi čo poviete na 25 kg zavažie na kolesa pri orbe. Ma to nejaku vyhodu alebo nejake minusi? Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 10.2.2009 20:14

Samozřejmě plus.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.5 (?), 10.2.2009 21:44

Závažia do kolesa sú už ako Pán Kohoutek povedal plus. Ja som si ich zaobstaral, a keď oriem s TJ a ponorým ho do zeme drží brázdu bez toho aby som sa ho držal. Len tá manipulácia s ním je veľmi ťažká lebo zo závažiami má okolo 500 kg a to je na človeka veľa. Oral som zatiaľ len tak že som za ním chodil. A však požičial som si od suseda nosič náradia za Terru a vyskúšal orať s ním. Orie sa s ním perfektne a je to najmenej o polovicu menšia práca ako za ním chodiť a trápiť sa. Vrele odporúčam.     

Michal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.123 (?), 20.2.2009 15:28

zajimalo by mne kde se dají sehnat ta závaží do kol.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika