Hecht 7100



host - 32.87 (?)
4.10.2016 22:16
Pozdě můj Checht se recykluje na další Hecht.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 4.243 (?), 4.10.2016 12:22

Já nevím, jak kvalitní 7100 je nebo není, ale tak jak to uchopil distributor je čistý amaterismus a budí dojem, že na to vlastně kašle. Stroj má sice dokonce dva aktivní vývody, ale co na ně připojit? Leda tu bubnovou sekačku snad od Dakru a jinak? Nevím o jiném aktivním příslušenství. Secí strojek - pokoušel jsem se kolem toho něco zjistit, jakou metodou vysévá, co všechno vyseje a tak, no nikdo mě nedokázal na otázky odpovědět a kdo ví, jestli je už dostupný, což je před zimou úplně na nic. Takže, i kdyby ten Hecht ze zlata byl, díky pantátům z Hechtu je to žebráček s převážně pasivním příslušenstvím. Kde je mulčovač? Kde je třeba zametací kartáč a jiné aktivní adaptéry? To si potom jeden rozmyslí, jestli má cenu si ho koupit, jak bude využitý ať má kvalitu zpracování jakoukoli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.120 (?), 4.10.2016 13:13

Na tohle dojel prodejce levné číny.Lidi chtějí příslušenství jako u Vari a prodejce krčí rameny a nedej bože jakse začne strojek sypat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 16:58

myslím, že každá firma by bola šťastná, keby ma tak úžasných, spokojných a lojálnych zákazníkov, ktorí hneď ráno po začiatku pracovnej doby idú na fórum chváliť a vyjadrovať spokojnosť s výrobkom, prípadne radiť ostatným, aby nejaký výrobok nekúpili. btw. dnes som kúpil strunovú hlavu hecht (moja prvá skúsenosť so značkou), keby niekto chce, tak dám recenziu :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 20:34

práve preto sa vás pýtam a zaujímam o situáciu, lebo "kulové" viem. zatiaľ som sa dozvedel, že keď je to hecht, tak je to zlá čína a šmejd, keď je to vari, tak dobrá čína a kvalita. neviem či dobre chápem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 21:20

Pane bunny, jistě jste si mě s někým spletl. Koukněte prosím na koncovky IP adres a vše Vám bude jasné. Nejsem to já kdo kdo tvrdí " že keď je to hecht, tak je to zlá čína a šmejt, keď je to vari, tak dobrá čína a kvalita."

Právě naopak já si stojím za názorem, že Vari je drahá Čína a Hecht Vám nabízí užitnou hodnotu minimálně rovnou vynaložených prostředků. Bohužel s tím nikdo nic nenadělá.

A Vy rozhodně (dle Vašich příspěvků) nejste ten kdo ví "kulové" - ba naopak!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.87 (?), 4.10.2016 22:05
Hechta na benzín rozhodně nekupovat!!! Vyhazuješ peníze. Všechno to jsou výrobky z potopených čínských lodí. 5 minut to funguje a pak se to už jen se.re. Reklamace nechcou uznávat a pak to můžeš tak akorát vzít a opatrně to položit na hnůj. A ve finále se ti každý chcechtá, že sis koupil Hechta. Kupuj jen kvalitní a osvědčené značky jako je Honda, Stihl nebo Husqvarna. Jsou sice drahé, ale vydrží ti několikanásobně víc, věř mi můj checht leží na hnoji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 22:09

môžte prosím vás, aj keď viem, že už je tma, vyfotiť váš hecht na hnoji? myslím, že nie len mňa by to zaujímalo, niekto vám posvieti a máte určite aj blesk. tiež myslím, že nie len ja by som uvítal nejaké info o potopených čínskych lodiach, ktoré viezli motory pre hecht. veľmi pekne vám ďakujem za ochotu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.87 (?), 4.10.2016 22:16
Pozdě můj Checht se recykluje na další Hecht.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 22:10

ospravedlnujem sa, ja som to vsetko nahádzal pod váš príspevok. už som pochopil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 249.79 (?), 5.10.2016 4:51
Panove muzete mi prispevatel ktery tvrdi ze je Vari predrazene vysvetlit v cem? Vari s vozikem stoji 39.990,-. Hecht v podobne kombinaci s vozikem ale hure vyresenou a predevsim lehci napravou a valnickem ktery váží 46kg. Stoji 35.000,-. Co se vam zda prosim predrazene?? Bubnova sekacka k Vari je dokonce levnejsi nez k Hechtu. Dalsi podstatnou veci kterou je potreba si uvedomit je to ze Vari je a vzdycky byl vyrobce kdezto Hecht ktery se snazi prezentovat jako nemecka ci holanska znacka je pouze obchodni firma, ktera prodava jen to co z ciny pripluje v kontejneru a pres nemecko prejede v kamionu. Pokud cinan na stroji za rok neco zmeni nebo ho za 5 let prestane vyrabet tak je vymalovano a Hecht s tim vubec nic nezmuze.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika