Hecht 7100



host - 1.120 (?)
4.10.2016 13:13

Na tohle dojel prodejce levné číny.Lidi chtějí příslušenství jako u Vari a prodejce krčí rameny a nedej bože jakse začne strojek sypat. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 4.243 (?), 4.10.2016 12:22

Já nevím, jak kvalitní 7100 je nebo není, ale tak jak to uchopil distributor je čistý amaterismus a budí dojem, že na to vlastně kašle. Stroj má sice dokonce dva aktivní vývody, ale co na ně připojit? Leda tu bubnovou sekačku snad od Dakru a jinak? Nevím o jiném aktivním příslušenství. Secí strojek - pokoušel jsem se kolem toho něco zjistit, jakou metodou vysévá, co všechno vyseje a tak, no nikdo mě nedokázal na otázky odpovědět a kdo ví, jestli je už dostupný, což je před zimou úplně na nic. Takže, i kdyby ten Hecht ze zlata byl, díky pantátům z Hechtu je to žebráček s převážně pasivním příslušenstvím. Kde je mulčovač? Kde je třeba zametací kartáč a jiné aktivní adaptéry? To si potom jeden rozmyslí, jestli má cenu si ho koupit, jak bude využitý ať má kvalitu zpracování jakoukoli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.120 (?), 4.10.2016 13:13

Na tohle dojel prodejce levné číny.Lidi chtějí příslušenství jako u Vari a prodejce krčí rameny a nedej bože jakse začne strojek sypat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 16:58

myslím, že každá firma by bola šťastná, keby ma tak úžasných, spokojných a lojálnych zákazníkov, ktorí hneď ráno po začiatku pracovnej doby idú na fórum chváliť a vyjadrovať spokojnosť s výrobkom, prípadne radiť ostatným, aby nejaký výrobok nekúpili. btw. dnes som kúpil strunovú hlavu hecht (moja prvá skúsenosť so značkou), keby niekto chce, tak dám recenziu :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 20:34

práve preto sa vás pýtam a zaujímam o situáciu, lebo "kulové" viem. zatiaľ som sa dozvedel, že keď je to hecht, tak je to zlá čína a šmejd, keď je to vari, tak dobrá čína a kvalita. neviem či dobre chápem. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 4.10.2016 21:20

Pane bunny, jistě jste si mě s někým spletl. Koukněte prosím na koncovky IP adres a vše Vám bude jasné. Nejsem to já kdo kdo tvrdí " že keď je to hecht, tak je to zlá čína a šmejt, keď je to vari, tak dobrá čína a kvalita."

Právě naopak já si stojím za názorem, že Vari je drahá Čína a Hecht Vám nabízí užitnou hodnotu minimálně rovnou vynaložených prostředků. Bohužel s tím nikdo nic nenadělá.

A Vy rozhodně (dle Vašich příspěvků) nejste ten kdo ví "kulové" - ba naopak!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.87 (?), 4.10.2016 22:05
Hechta na benzín rozhodně nekupovat!!! Vyhazuješ peníze. Všechno to jsou výrobky z potopených čínských lodí. 5 minut to funguje a pak se to už jen se.re. Reklamace nechcou uznávat a pak to můžeš tak akorát vzít a opatrně to položit na hnůj. A ve finále se ti každý chcechtá, že sis koupil Hechta. Kupuj jen kvalitní a osvědčené značky jako je Honda, Stihl nebo Husqvarna. Jsou sice drahé, ale vydrží ti několikanásobně víc, věř mi můj checht leží na hnoji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 22:09

môžte prosím vás, aj keď viem, že už je tma, vyfotiť váš hecht na hnoji? myslím, že nie len mňa by to zaujímalo, niekto vám posvieti a máte určite aj blesk. tiež myslím, že nie len ja by som uvítal nejaké info o potopených čínskych lodiach, ktoré viezli motory pre hecht. veľmi pekne vám ďakujem za ochotu. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.87 (?), 4.10.2016 22:16
Pozdě můj Checht se recykluje na další Hecht.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.10.2016 22:10

ospravedlnujem sa, ja som to vsetko nahádzal pod váš príspevok. už som pochopil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 249.79 (?), 5.10.2016 4:51
Panove muzete mi prispevatel ktery tvrdi ze je Vari predrazene vysvetlit v cem? Vari s vozikem stoji 39.990,-. Hecht v podobne kombinaci s vozikem ale hure vyresenou a predevsim lehci napravou a valnickem ktery váží 46kg. Stoji 35.000,-. Co se vam zda prosim predrazene?? Bubnova sekacka k Vari je dokonce levnejsi nez k Hechtu. Dalsi podstatnou veci kterou je potreba si uvedomit je to ze Vari je a vzdycky byl vyrobce kdezto Hecht ktery se snazi prezentovat jako nemecka ci holanska znacka je pouze obchodni firma, ktera prodava jen to co z ciny pripluje v kontejneru a pres nemecko prejede v kamionu. Pokud cinan na stroji za rok neco zmeni nebo ho za 5 let prestane vyrabet tak je vymalovano a Hecht s tim vubec nic nezmuze.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika