Benzínový kultivátor Hecht 761



host - 27.163 (?)
1.4.2013 21:14

Tyto kultivátory jsou schopné zkypřit pouze opravdu načechranou půdu. Pokud je to trochu udusané, tak s tím budete mít problémy. Protože je lehký, tak bude odskakovat... aspoň já mám takovou zkušenost.

JR. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 21.3.2013 14:06, zobrazeno: 5353x

Máte někdo zkušenosti s tímhle strojem nebo s nějakým podobným v této cenové kategorii, v kategorii levných strojů z baumarketů?

Já osobně mám elektrickou motyčku a to co po ní chci tak udělá, ale když není čas nebo se mi nechce rýt, tak si na zpracování půdy půjčuji rotavátor terra. Ten však má široký záběr a já se s ní na zahradu už nedostanu, protože příjezdovou komunikaci zabírá nově budovaný skleník.

Chci něco levného protože to bude sloužit víceméně jen 1-2 dny v roce na ploše cca 150 m2, prostě pohrkat záhony a strčit do garáže. 

Vím co je no-name, vím co je čína, vím že nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci, ale zajímají mne hlavně zkušenosti s těmito strojky při občasném využití.

Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 27.163 (?), 1.4.2013 21:14

Tyto kultivátory jsou schopné zkypřit pouze opravdu načechranou půdu. Pokud je to trochu udusané, tak s tím budete mít problémy. Protože je lehký, tak bude odskakovat... aspoň já mám takovou zkušenost.

JR. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika