Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Má zkušenost se sekačkou vega je dost špatná. Po roce celkem dobrého fungování ji nastartuji asi tak po hodině a téměř vyčerpán začínám kosit... Koš na trávu jsem zrušil hned po prvním kosení, protože je téměř hned plný a navíc mi zbytky trávy foukají přímo do obličeje že nemůžu skoro otevřít oči... Přidělal jsem tam proto plech aby to foukalo do boku. Jediná výhoda této sekačky je silný motor, který pokosí i vzrostlejší trávu.Taky mi připadá dost těžká. Pojezd je dost pomalý takže ji musí stejně tlačit. Když ji srovnám s naší 15 let starou Husqvarnou tak bych ji nejradši vyhodil... S tou nebyl nikdy žádný problém a to jede bez jakékoli ůdržby s jedinou výměnou oleje až dodnes!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika