Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jste mě donutil podívat se do manuálu:  DSK 317 rychlost 1. stupeň 2,6km/h, 2.stupeň 8,5km/h, 3.stupeň 11,2 km/h (bohužel není uvedeno při jakých otáčkách. Motor JIKOV 1454- VAPE  volnoběžné otáčky 1700 (+100) max otáčky 4800 (+100) spínací otáčky spojky 2000 (-300), otáčky motoru regulátor 1 ...3700, 2....4200, 3....4800 (zřejmě plyn naplno).

Tak jó, nechci se hádat, rychlost je nižší než jsem napsal, nejsem závodník. Trvám však na tézi, že omezovač otáček je k omezení otáček :-)

Doporučuji Vám přečíst si v návodu k motoru stať o přidávání plynu ve vztahu k opotřebení spojky, přidávat rychle (spojka má plynulý záběr). Maximální otáčky na první stupeň jsou téměř 2x vyšší než při záběru spojky (pokud není vadná). Z toho při nastavování můžete vycházet a konkrétní nastavení si provést pružinou omezovače do zoubků páky omezovače. Přesnější je to samozřejmě s otáčkoměrem, ale ten asi nemáte ani Vy.

P.S: myslel jsem si, že smyslem této diskuze je si pomáhat, takže se nezlobte....
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika