Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

V květnu jsme koupili benzinovou sekačku Hecht 541SW s pohonem kol v Hornbachu. Tam jsem ještě přikoupil olej a kanystr 5l na benzin. U pumpy Benzina jsem naplnil kanystr benzinem 95.  Olej i benzin jsem nalil do sekačky a dle návodu postupoval ve startování. Po několika pokusech naskočila. Při druhém sekání bylo startování horší, třetí ještě horší a na čtvrté sekání jsem sekačku už nenastartoval. Sekání trvalo vždy cca 30 min. No řekl jsem si je v záruce, Hornbach je kousek, tak jsme jim ji reklamovali. Dnes se nám ozvali, že chyba byla ve špatném benzinu, že jejich sjednaný opravář musel vše vyčistit a tak chtějí  zaplatit 500 Kč. Benzina má jeden z nejdrazších  benzinů, moje auto opel Astra jelo na ten samý benzín bez problémů. Nejde o těch 500 Kč, ale o princip. Ve vašich přízpěvcích o sekačkách Hecht jsem o benzinu nic nenašel, zato jsem našel v příručce od sekačky, že benzin nesní být v sekačce déle než 14 dnů, což přes léto nevím jak zařídit. Sekačka byla skladována v garáži v suchu. Já si osobně myslím, že byl problém v zapalování, ale to by museli uznat reklamaci. V kanystru ještě nějaký benzin je, tak mám sto chutí říci Benzině, že Hornbach říká, že prodávají nekvalitní benzin. Svíčka, pokud sekačka běžela, byla tková kávová, potom už jen mokrá od benzinu a výměna svíčky taky nepomohla. Už jste se někdo setkal s  takovým problémem? Děkuji KJ

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika