Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré ráno, děkuji za reakce panům PP, Brouskovi i Melagovi. Mám toho orat ještě celkem dost Je tam velký záhon i několik malých, věřím, že počasí vydrží a o víkendu se k tomu snad dostanu. Budu se snažit o nastavení kolmosti slupice pluhu k povrchu záhonu v brázdě (předpokládám, že ta kolmost je myšlena v směru rovnoběžném s nápravou a ve směru pohybu stroje se nastavuje hloubka). Kromě toho, že určitě něco dělám špatně má pluh i nastavovací těleso značné vůle a po záběru se úhel i hloubka vždy rapidně změní, budu to nastavovat opakovaně a uvidím, jestli se dostanu na požadovaný stav. Na zelené hnojení odstraním krojidlo, tříštit to křoviňákem nechci. Také se podívám, kam se dostanu povolením šroubů slupice, je pravda, že byly volné a loni jsem je dotahoval. Doraz levý bohužel již někdo přivařil přede mnou. Rád bych se jednou dostal na stav, že Vari pojede s pluhem bez tlačení, nadzvedávání, držení směru řídítky samo. Jinak s tím madlem byly asi nedostatečně zatemované přední nýty, madlo se kývalo delší dobu (moje chyba, nevěnoval jsem tomu pozornost) po orbě jsem zatměl, spěchal jsem a v těch dírách jsem to ulomil, v zimě to budu muset vyměnit nebo opravit a budu se tam snažit místo nýtů dát raději šrouby, budu muset rozdělat přírubu a asi bude nutné ji vycentrovat proti spojce, má s tím někdo zkušenost?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika