Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim, podobny problem jsem resil pred rokem take. Koupil jsem zahradu cca 2300 m2 v dost spatnem stavu (polehla, prerostla trava, nekolik let nesekana). Po dlouhem zvazovani jsem to vyresil koupi bubnove sekacky Dakr Tekton Enduro zaroven s mulcovacim nastavcem. Bubnovou sekacku jsem pouzil na to prvni seceni te hruzy a od te doby pouzivam pouze mulcovac. Pravda ale je, ze kdyz je trava vyssi nez cca 20-30 cm tak uz i po mulcovaci zustavaji hromadky travy, ktera navic neni rozsekana na tak male kousky jak by si clovek pri mulcovani predstavoval (nechavam ji lezet tak jak je, nakonec se rozlozi). Takze nevim co by zustalo po mulcovani travy vyssi nez pul metru (asi hodne materialu, ktery potom lezi na posecene plose a postupne tleje). Asi take zalezi, jestli ma clovek nejake naroky na vzhled travniku, nebo ne. Jelikoz zahradu vyuzivam jako sad, tak anglicky travnik nevyzaduji a tudiz mi vzhled prijde vyhovujici. Uznavam ale, ze by obcas bylo lepsi travu vzit tim bubnovym nastavcem a pohrabat, nicmene hrabat se mi nechce :-) tak to nedelam. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika