Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Taky mám novou hondu 190 GSV s rotavátorem - kopinaté nože do těžké půdy, plný záběr - 4 metly na každé straně - mám ho letos druhým rokem, žádné otáčky při rotavátorování nemění, běží zcela pravidelně, jediné kdy začnou kolísat otáčky je, když dochází benzín. To s tím sytičem může být pravda, taky se mi to párkrát stalo, že jsem páčku plynu posunul až do sytiče, to ale hned poznáte a vrátíte do správné polohy. Jinak na stránkách vari.cz byly nepříjemné dotazy, že po určité době začaly kolísat otáčky honda motorů - a odpověděli, že jsou nové karburátory velice citlivé na náš mizernej benzín - biosložky, které karburátor poškozují, proto postupuji přesně podle rady na stránkách vari - to znamená, po ukončení práce zavřu palivový ventil a nechám vyjet paliivo z karburátoru, přes zimu či při dlouhodobějším odstavení radši vypustit benzín i z karburátoru - povolit šroub a vypustit. Zatím je to vpořádku, zdraví Mitiska

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika