Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Měl jsem Stigu s motorem 42kubíků a když se mi podařilo přidřít nějakou záhadou ložisko na klice koupil jsem si misto nové klikovky Demona. Cena byla totiž skoro stejná jako za klikovku. Musel jsem s údivem konstatovat, že tam kde běžela stiga na plný plyn stačí u demona půl plynu. Motor dokonce po zimě naskočil na třetí zatažení a to u nás rozhodně není jen jako ozdoba na věšák. Denně musí nasekat na škarpách dvě kolečka trávy a sena na sušení na půl půdy. Samozřejmě že nějaké mouchy by se našly -trojzub z nočníkové oceli vydržel jednu sezonu. samoodvíjecí strunové hlavy taky potřebují poladit protože jinak se struna samovolně odvíjí, ale to je spotřebák. Stroj jako takový rozhodně není úplný propadák jak by se podle ceny dalo čekat.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika