Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, můžete mi doporučit sekačku na plochu cca 1000m2. Z poloviny rovná plocha, druhá polovina členitá, svažitá zahrada, kolem stromků atd. Z předešlých diskuzí a dle toho co nabízí trh se mi jeví slušně tyto tipy Stiga Combi 53SQ BW, Stiga Turbo 53S BW plus Honda, MTD SPK 53HW Kawasaki, Dolmar 5360 S3 BaS. Ještě jsem zvažoval ALKO BRW premium, ale z důvodu nejbližšího servisu vzdáleného 50km od bydliště jsem vypustil. Nebo nějakou cenově dostupnou do 15tisíc, prakticky vše mimo AL-ko lze servisovat prakticky za barákem. Bohužel v dtestu sekačky od firmy Stiga recenzované nejsou a od MTD je jiný typ. Prakticky většina prodejců mne ubezpečuje, že motory Honda a Kawasaki narozdíl od BaS jsou top, z předešlých diskuzí ale začínám pochybovat. Dále zvažuji, jestli na tuto plochu by nestačila sekačka 48cm, určitě i váha sekačky by mohla hrát roli? Díky předem, budu rád za jakékoliv rady a zkušenosti.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika