Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Já prosazuji to co si to zaslouží, jak z hlediska ceny, komfortu, výkonu(m.j. 1,1kW jsem několikrát viděl uvádět v katalogu Makity což je stejný výrobce, ale zdůraznil jsem, že to není tak důležité) a dlouholeté zkušenosti s výrobou těchto přístrojů a to Dolmar bezesporu je. Solo je pro mne pojem hlavně v postřikovačích. Mě se to líbí, že jste si všiml, že Dolmar je pro mě jednička, proč ne. Ale nikomu to nevnucuji, vždy uvádím co bych si z dané nabídky vybral. Pokud jste si nevšiml, je to tady výběr, který se hodně točí o penězích. Takže nabízet stroj za 15000,- pro chalupáře, nebo na údržbu kolem domu asi nemá smysl.Navíc dotaz už přímo obsahoval model MS 290U. O shodnosti se SOLO nevím, ale potom by SOLO kopírovalo Dolmar, protože ten je v tomto světová třída i s vítězstvím na největším testu křovinořezů ve Švédsku. Teď jsem Vám ještě odpověděl, ale příště si myslím, že  bude vhodnější tuto energii věnovat  původnímu tazateli. On se ptal na volbu, takže Vaše reakce měla spíš směřovat k tomu, abyste mu předložil Vaši nabídku, co by jste doporučil a ne se do mě navážet, že jsem doporučil co se mě líbí. J.S.        
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika