Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
nevím jak je to s vlastnictvím firmy, ale Seco jsem si vybral před cca 3 roky a opravdu nelituju. Zvažoval jsem mezi starší diesel Kubotou nebo John Deerem s pár motohodinama. Diesel je sice diesel, sekám kolem 5 tis. m2 každý týden, na spotřebě je to znát, ale kdybych měl vybírat z benzíňáků, tak jednoznačně Seco. Motory Briggs & Stratton Vanguard jsou dělaný údajně v Japonsku a jsou to držáky. Intek je o maličko horší. Potvrdilo mi to nezávisle pár servisáků. Hodně jsem se ptal a brouzdal na internetu než jsem si takovou drahou hračku koupil. Českých dílů je tam opravdu hodně, vím o 3 firmách v mém okolí co po ně dělají díly a díky bohu jsou to český lidi. To mě osobně stačí, živý se na tom alespoň pár českých lidí. Když si koupíte něco v Mountfildu, tak si buďte jistí, že vám to 2x předražili, aby Vám to mohli pak prodat s pořádnou slevou :-). Český lidi jsou na tohle hloupý, jak vidí ceduli MEGASLEVA, TOTÁLNÍ VÝPRODEJ, tak se dokážou o zboží i poprat, viděl jsem to na vlastní oči a radši jsem se otočil a z toho krámu odešel. No poptával jsem u nich bazén za 350 tis. po jejich megaslevě a pak jsem ho koupil líp vybavenej za 260 tis. a skoro nic na tom není made in china. A poslední perlička. Min. týden jsem si objednal sadu na údržbu motoru na svůj traktor, kde jak podle textu má být VEŠKERÝ materiál na pravidelnou údržbu a hle v této sadě od Mountfildu mi sice přišel mimo jiné olej, ale už nepřišel olejový filtr (který je na obrázku). Je divné, že ostatní dodavatelé a eshopy tam v této sadě olejový filtr logicky mají, ale mají cenu cca o 100 Kč vyšší. Cena orig. filtru je ovšem 350 Kč. Hold za blbost se platí. Ale je to docela prča, jsou to kluci šikovný a vědí jak ojebat zákazníka, mají zmáknutý marketing :-). No to jsem tedy hodně odbočil, ale já osobně v Mountfildu už nic nekoupím. Českýho tam není skoro nic, tak jako všude Takže pokud to jde, kupuju český věci. Žádný šit china, polsko, itálie ap., i když si musím někdy připlatit. O cenách těch dílů jsem se přesvědčil jednoduše, vybral jsem si pár dílů kde jsem si myslel, že to může odejít a poptal jsem si jejich ceny. Seco bylo, i když na můj vkus drahé, tak stále neskutečně levnější oproti ostatním firmám.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika