Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dovolte mi pripojit me osobni zkusenosti proverene mnoha lety pouzivani dale uvedenych stroju: krovinorez HQ 235R, koupeny 1997, pouzivany dodnes (2009) ve velmi slozitem podhorskem/lesnim terenu, pokazde mnoho hodin pri stalem drzeni plneho plynu! (neodstranitelna chyba pouzivani meho otce). Vymena pouze prepaleny vyfuk. Chyta stale napoprve, naprosto funkcni, dle meho nazoru neznicitelny. Dale pouzivam z Mountfildu sekacku TORO 800 2T, koupena 1999, seka svahy na kterych se tezko sam udrzim, casto me taha za sebou kdyz se mi smekne bota. Dodnes (2009) naprosto zadna udrzba (06.2009 vymena startovaciho lanka), plne funkcni, diky 2taktu seka trvale velmi prikre svahy. Oba tyto stroje jsem rozhodnuty koupit znovu - nepotrebuji hledat lepsi stroje. 10 let bezporuchoveho a bezudrzboveho provozu je pro me dostacujici. Roman

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika